23 вересня 2019 р. викладач юридичних дисциплін Зварич Р.В. організував для студентів групи П-31 виїзне заняття на базі Коломийського міськрайонного центру зайнятості з дисципліни «Трудове право». Провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Іванців І.М. та юрисконсульт Вікарь В.М. Коломийського міськрайонного центру зайнятості ознайомили студентів з організацією діяльності територіального органу Державної служби зайнятості України, особливостями ринку праці у Коломийському районі.
З ініціативи викладачів фахових дисциплін Басараб Л.А. та Кучерян Т.І. студенти 2 і 3 курсів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» («Ресторанне обслуговування») взяли участь у першому гастрофестивалі «Начинка по-коломийськи». В рамках фестивалю майбутні ресторатори мали змогу стати учасниками майстер-класів, ознайомитись з організацією вуличного харчування, історією та рецептурою місцевої кухні, дегустувати автентичні покутські страви.
Колектив Коломийського економіко-правового коледжу вітає з 50-річним ювілеєм чудову людину, мудрого керівника, надійного колегу, директора коледжу Гарата Романа Михайловича. Ви - справжній професіонал своєї справи. Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, у службових справах - підтримка однодумців, в серці - добре і сонячно від людської вдячності. Вічної молодості Вашій душі, здійснення всіх планів та сподівань!
Коломийський економіко-правовий коледж вже 23 роки поспіль приймає у свої лави найталановитіших студентів.
З початком навчального року, друзі, усім плідних та результативних робочих днів! Першокурсників вітаємо з «першим» студентським днем у їхньому житті, побачимось на парах!
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 19.06.2019р. №921-л, «Про проведення акредитаційної експертизи» в період з 24.06.2019р. по 26.06.2019 р. в коледжі працювала експертна комісія Міністерства освіти і науки України щодо проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійних програм у складі:
«Фінанси і кредит»
спеціальність 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»
· >ДОЦЕНКО Інна Олексіївна, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Хмельницького національного університету, кандидат економічних наук, голова експертної комісії;>
· >МАХНІЙ Тетяна Миколаївна, голова предметної циклової комісії обліково-фінансових дисциплін Державного вищого навчального закладу «Чернівецький коледж дизайну та економіки», викладач-методист, член експертної комісії.>
«Бухгалтерський облік»
спеціальність 071 «Облік і оподаткування»
· >ДУБІНІНА Марина Вікторівна, професор кафедри обліку і оподаткування Миколаївського аграрного університету, доктор економічних наук, голова експертної комісії;>
· >НАЗАРЕВИЧ Софія Петрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Зборівського коледжу Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя, викладач вищої категорії, член експертної комісії.>
ВИСНОВКИ ЕКСПЕРТНИХ КОМІСІЙ щодо проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Бухгалтерський облік» зі спеціальності 071 «Облік і оподаткування» та освітньо-професійної програми «Фінанси і кредит» зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» галузі знань 07 «Управління та адміністрування» за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» будуть розміщені в розділі «Публічна інформація» на сайті коледжу.
Результатом пошукової роботи студентів гуртка "Карбон" під керівництвом Маник І.Т. стала презентація студентами групи Фк-11 "лепбуку" з біології на тему: “Екологічна система” з застосуванням мобільних додатків (QR-коди). Дві команди (капітани: Дзямулич О. та Петращук Н.) представили лепбуки в цікавій та пошуковій формі. Активну участь у презентації брали студенти групи П-11.
Вітаємо переможців!!! (капітан команди Петращук Н.)
Студенти перших курсів коледжу відвідали госпіталь ветеранів війни в рамках вивчення курсу "Основи медичних знань", що є складовою навчального предмета "Захист Вітчизни".
Головний лікар госпіталю Федоришин Володимир Євгенович провів цікаве знайомство з учасниками АТО, які лікуються і проходять реабілітацію в даному закладі. Відбулася презентація роботи хірургічного та терапевтичного відділень, зубопротезного та рентген кабінету.
Студенти коледжу з цікавістю ознайомились з кабінетами і палатами, де оздоровлюються учасники війни, зокрема, відвідали кабінет психолога, фізпроцедур, смакували кисневу пінку на травах.
Щиро дякуємо керівництву госпіталю за сприяння у проведенні екскурсії, зокрема, головному лікарю Федоришину Володимиру Євгеновичу, за цікаву та пізнавальну інформацію! Сподіваємось на подальшу співпрацю.












































