ministry

vobu.com.ua

У Коломийському економіко-правовому коледжі Київського національного торговельно-економічного університету організація навчального процесу осіб з особливими освітніми потребами здійснюється з урахуванням чинних норм законодавства. Керівництвом коледжу створено сприятливі умови для навчання та проживання та постійно приділяється увага для їх покращення.

Станом на січень 2020 року в коледжі навчається 3 особи з особливими освітніми потребами (з них жінок – 2, чоловіків – 1).

Студенти з інвалідністю (І-ІІІ група) отримують соціальну стипендію відповідно до Постанови від 28 грудня 2016 р. № 1045 «Деякі питання виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) закладів вищої освіти».

Для забезпечення освітніх потреб молоді з інвалідністю та безперешкодного доступу до коледжу, навчальний корпус обладнаний кнопкою виклику на рівні доступу сидячої людини.

Усі приміщення навчального корпусу коледжу мають природне освітлення, враховано розташування меблів і обладнання відповідно до санітарних вимог.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]