Чи подобається вам наш новий сайт?

Так! - 74%
Ні. - 7.2%
Краще ніж було. - 6.7%
Не зовсім. - 2.2%
Верніть старий сайт! - 2.2%
Не знаю. - 7.6%

Всього прийняли участь в опитуванні: 223
Голосування закінчене ...: Листопад 13, 2014

ministry

knteu

vobu.com.ua

У Коломийському економіко-правовому коледжі відбувся І етап ювілейних Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХХ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Змагання започатковано з метою виявлення творчо обдарованої молоді та розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, виявлення майбутньої плеяди митців художнього слова.

Організатор конкурсу – циклова комісія соціально-гуманітарних дисциплін.

У вітальному слові голова циклової комісії Любов Масловська наголосила на значущості українського слова в житті кожного студента, цінності мовних та мовленнєвих компетентностей для загальної культури кожного українця й висловловила впевненість, що мовно-літературний конкурс талановитої молоді пройде в справжній творчій атмосфері та виявить справжніх ерудитів мови.

У конкурсі взяли участь студенти І і ІІ курсів всіх спеціальностей.

Журі конкурсу визначило переможців мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка:

I. Карп’юк Ольга, студентка групи Фк -21 ;

II. Бакай Іванна, студентка групи П-21;

III. Корж Танія, студентка групи ОГГ - 21.

У конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика перемогу здобули:

I. Михайлюк Карина, студентка групи П-21;

II. Данюк Вікторія, студентка групи П-21;

III. Карп’юк Ольга, студентка групи Фк - 21

Вітаємо з перемогою в І етапі та бажаємо нових здобутків на ІІ (обласному) етапі міжнародних конкурсів!

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

Група П-11 в рамках вивчення дисципліни "Історія української культури" відвідали з викладачем Опарівською М.М. Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й.Кобринського. Ця музейна установа, яка знаходиться в місті Коломия, зберігає цінні й рідкісні твори народного мистецтва гуцулів та покутян, а також це перший на теренах Західної України музей українського мистецтва.

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

Кожного року діти з інтернатів, сиротинців, дитячих будинків, діти- інваліди, діти з сімей учасників АТО, діти - сироти та напівсироти пишуть свої листи Святому Миколаю в очікувані подарунка за те, що були слухняними цілий рік. Щоб ці листи отримав Св. Миколай, потрібно докласти чимало зусиль.

Студенти коледжу разом з благодійним фондом «Карітас» допомогли Святому Миколаю прийти до дітей- сиріт та здійснити їхню маленьку мрію.

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

27 листопада в Коломийській центральній районній бібліотеці студенти коледжу взяли участь у творчій зустрічі з відомою письменницею нашого краю, авторкою книг «Намисто долі» та «Преображення» Оксаною Граб’юк. Письменниця презентувала свою прозову збірку «Преображення». Книга складається з дев’яти новел, кожна із яких, це окрема реальна історія зі справжніми, невигаданими героями. Пані Оксана пише про просте людське життя, в якому радість і смуток, щастя і біль, кохання і зрада. Без сумніву, такі історії віднайдуть свого читача, втішать, зігріють його серце, втамують спраглу душу, зміцнять віру, додадуть надію, подарують натхнення до життя. Студенти економіко-правового коледжу були надзвичайно зацікавлені літературною творчістю Оксани Граб’юк.

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

21 листопада 2019 р. викладач юридичних дисциплін Сусак Н.Л. організувала та провела виїзне заняття з дисципліни "Реєстрація актів цивільного стану" за участю студентів 3-го курсу спеціальності "Право" у Коломийському міськрайонному відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області за участю начальника відділу Юрійчук Любов Антонівни і заступника начальника відділу Кагелюк лілії Вікторівни.

На занятті студентів ознайомили з організацією роботи відділу, з пілотними проектами: державна реєстрація новонародженої дитини в пологовому будинку, "Шлюб за добу". Також роз'яснено надання громадянам послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через електронний сервіс "OPEN SPACE".

Висловлюємо керівнику Юрійчук Л.А. та працівникам відділу щиру вдячність за співпрацю.

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голос (ів)]

В Україні 21 листопада відзначають День гідності та свободи – свято на честь двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції гідності (2013 року).З цієї нагоди для студентів І-ІІ курсів був проведений захід «Україна – країна гідності і свободи». Цікавий сценарій,вдало підібрані відео матеріали,глибо змістовні пісні і вірші,патріотична гра «Тобі,Україно …» викликали душевний біль і навіть сльози на очах у присутніх.

Слова подяки приймали студенти групи ОГГ-11 та куратор групи Маник І.Т.,які підготували цей захід.

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голос (ів)]

 

21.11 2019 року напередодні «Дня пам’яті жертв голодоморів 1932-1933 років» студенти коледжу відвідали міську бібліотеку номер 1 для дорослих де відбулася історична година "Злочин, якому немає прощення".

Бібліотекарі читального залу Ольга Гнатюк та Світлана Березюк розповіли присутнім про складну політичну ситуацію, яка склалася в Україні в 1932-33 рр. та набираючий обертів маховик репресій сталінського режиму. Відефільми доповнили розповіді бібліотекарів та вразили присутніх шокуючими документальними кадрами. Завдяки цьому, нам вдалося достукатися до кожного присутнього, адже трагедія голодомору не повинна подаватися сухою мовою підручників історії. Підтвердженням цього були сльози на очах студентів, а також вже їх власні спогади про розповіді дідусів та бабусь про ті страшні часи.

“Голодомор 1932–33 років, який забрав життя понад 7 000 000 людей — це страшна частина родинної історії майже кожного сучасного українця. Щохвилини від штучного голоду помирало 26 людей. Зникали не лише сім’ї, а й цілі села.

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

19 листопада 2019 року викладачі коледжу Оксана Демидюк, Тетяна Кучерян, Лариса Якимів та студенти спеціальності «Право» Любомир Григорів, Артур Слободян, Тетяна Теліженко взяли участь у Форумі кар’єри, де гідно представили професії, які готує навчальний заклад. Профорієнтаційний захід був організований Коломийським міськрайонним центром зайнятості.

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голос (ів)]