Чи подобається вам наш новий сайт?

Так! - 74%
Ні. - 7.2%
Краще ніж було. - 6.7%
Не зовсім. - 2.2%
Верніть старий сайт! - 2.2%
Не знаю. - 7.6%

Всього прийняли участь в опитуванні: 223
Голосування закінчене ...: Листопад 13, 2014

ministry

knteu

vobu.com.ua

10.06.2021 р. в рамках відзначення 25 років з дня заснування Коломийського економіко-правового фахового коледжу КНТЕУ було проведено інтелектуальну гру «Що? Де? коли?», в якій за кубок «Бронзова сова» змагалися студенти перших курсів проти викладачів.

В ході гри молодь показала свої навички та вміння самостійного й групового пошуку відповідей на запитання, творчу активність, кмітливість, зорову і слухову пам'ять, інтелект. Метою заходу було виховання почуття взаємодопомоги, культури спілкування, повагу до думки кожного, упевненість у своїх знаннях.

Вітаємо з перемогою команду студентів! Бажаємо успіхів і творчої наснаги у майбутньому!

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.88 [4 Голоса (ов)]

В рамках відзначення 25 років з дня заснування ВСП "Коломийського економіко-правового фахового коледжу КНТЕУ" 8 червня 2021р. було проведено спортивні змагання «Веселі старти» між студентами 1 курсів.

Метою заходу було виховати любов до фізкультури та спорту; розвивати руховий апарат, фізичні уміння та навички, зміцнювати здоров'я, виховувати почуття дружби, колективізму, взаємовиручки.

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.75 [4 Голоса (ов)]

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Студенти коледжу долучились до святкування: продемонстрували колоритні національні костюми та обрали найкращу вишиванку.

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [9 Голоса (ов)]

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної інтернет-конференції «30 РОКІВ НЕЗАЛЕЖНОСТІ: ДОСЯГНЕННЯ ТА ПРІОРИТЕТИ РОЗВИТКУ УКРАЇНИ».

Тематичні напрями роботи конференції:

Секція 1. Державне будівництво і місцеве самоврядування в Україні.

Секція 2. Основні тенденції розвитку сфери послуг.

Секція 3. Європейський та євроатлантичний курс України.

Секція 4. Становлення інформаційного суспільства.

Секція 5. Державна політика підвищення добробуту людини в Україні.

Секція 6. Вектори розвитку національної економіки.

Конференція відбудеться 15 червня 2021 року. Форма участі: дистанційна. Попередня реєстрація на конференцію є обов’язковою.

Детальніше тут: https://drive.google.com/file/d/1X-m1dft5rFALWk0j3yA1dCJHJteMUnWH/view?usp=sharing

 

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.92 [13 Голоса (ов)]

Вітаємо переможців обласного конкурсу творчих робіт «Я створив собі свій світ…», приуроченого 150-річчю від дня народження Василя Стефаника:

- Марію Пітиляк, студентку групи ОРТ-11, яка здобула І місце в номінації «Конкурс творчих робіт «В серці моїм світ шовком тканий…» і була нагороджена цінним подарунком;

- Жолобайло Єву-Роксолану, студентку групи ОГГ-21, яка здобула ІІ місце в номінації «Конкурс відеоробіт «Золотою стрілою прорізую світляні висоти…»;

- Станіславську Юлію, студентку групи Б-11, яка здобула ІІІ місце в номінації: «Конкурс читців «Буду слово своє ламати… на соняшні промінчики»;

- Феняк Уляну, студентку групи ОРТ-21, яка брала участь у конкурсі читців і була нагороджена дипломом учасника.

Дякуємо заступнику директора з виховної роботи Наталії Ігорівні Мельничук та викладачу української мови і літератури Любові Іванівні Масловській за творчу підтримку учасників.

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.88 [8 Голоса (ов)]

Студенти коледжу завершили літературний марафон "Прочитай твір Василя Стефаника", присвячений 150-річчю від дня народження письменника, творчою зустріччю з письменниками Лавреатами обласної літературної премії ім. В.Стефаника.

В коломийську міську бібліотеку №1 для дорослих завітали члени Національних спілок письменників та журналістів України:

відома громадська діячка, засновниця обласного телебачення «Галичина» Ольга Бабій, доцент Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника Микола Васильчук, організатор літературно-мистецького фестивалю ім. Квітки Цісик Ярослав Ясінський, автор численних поетичних збірок Іван Війтенко, завідувачка бібліотекою с. Саджавки Коломийської ТГ, новелістка Галина Христан.

В активному спілкуванні з слухачами гості ділилися своїми творчими досягненнями та ідеями. Від імені присутніх на заході студентів Коломийського економіко-правового фахового коледжу письменників вітала Юлія Станіславська.

 

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [10 Голоса (ов)]

Покликав знову нас Чайковський

Зібрав на спогад коломийський цвіт,

Щоби громадою продовжити дорогу –

В омріяний і вже реальний світ!

 

 

Щорічно 15 травня Коломия вшановує пам’ять письменника, адвоката, громадського діяча Андрія Чайковського.

Андрій Якович Чайковський – людина, яка понад усе любила рідний народ, шанувала його історію, оспівала звитягу козацтва, весь свій літературний дар віддала на вівтар України.

164-річчя від дня народження письменника Андрія Чайковського коломияни та студенти коледжу вшанували годиною пам’яті «Я для тебе, Вкраїно, віддам своє серце», яка відбулася на коломийському цвинтарі «Монастирок».

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.75 [10 Голоса (ов)]

Наказом Міністерства освіти і науки України від 07.05.2021 N 514 студенту відділення обліку, фінансів та сфери обслуговування ВОЛОДИМИРУ ЛИСКУ призначено академічну стипендію президента України. Вітаємо та бажаємо творчих успіхів та злетів!

 

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.83 [9 Голоса (ов)]