Чи подобається вам наш новий сайт?

Так! - 74%
Ні. - 7.2%
Краще ніж було. - 6.7%
Не зовсім. - 2.2%
Верніть старий сайт! - 2.2%
Не знаю. - 7.6%

Всього прийняли участь в опитуванні: 223
Голосування закінчене ...: Листопад 13, 2014

ministry

knteu

vobu.com.ua

18.04.2019 р. відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку молодших спеціалістів Івано-Франківської області.

За підсумком олімпіади студент спеціальності «Облік і оподаткування» відділення обліку, фінансів та сфери обслуговування Коломийського економіко-правового коледжу КНТЕУ Лиско Володимир Андрійович зайняв ІІ місце.

Висловлюємо слова вдячності викладачу циклової комісії природничо-математичних дисциплін Данилишин Світлані Борисівні за належну підготовку студента!

Щиро вітаємо з перемогою та високим результатом!

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голос (ів)]

Студенти Коломийського економіко-правового коледжу КНТЕУ долучилися до Всеукраїнської акції "Посади дерево миру" та взяли участь в конкурсі "Здай макулатуру - збережи дерево". В рамках даної акції зібрано - 4 941 кг макулатури на загальну суму 5 929,20 грн.

За вилучені кошти придбали зелені саджанці для озеленення території закладу та міста Коломиї.

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [4 Голос (ів)]

Викладачі Коломийського економіко-правового коледжу Сидорук О.В., Гаврилюк О.В. та Ябчаник Ю.І. прийняли участь у Ярмарку професій, який організував Надвірнянський центр зайнятості на базі Делятинського ліцею №2 Делятинської ОТГ. Щиро вдячні організаторам заходу та вчителям ліцею Галині Черленюк та Володимиру Черленюку за запрошення.

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голос (ів)]

12 квітня викладачі Кучерян Т.І. та Лаптєва Л.О. провели виїзне заняття для студентів 2 курсу спеціальностей «Ресторанне обслуговування» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» на базі навчально-тренінгового центру заводу «Leoni» м. Коломия .

Керівник відділу персоналу провела змістовну екскурсію підприємством, в результаті якої студенти мали змогу ознайомитися з особливостями харчування зосередженого контингенту споживачів, формуванням циклічного меню комплексних обідів з врахуванням раціону харчування; з’ясували можливості створення і ефективного функціонування систем якості при проектуванні, виробництві, експлуатації продукції і наданні послуг.

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [4 Голос (ів)]

12 квітня 2019 року, в Музеї історії міста Коломиї, відбулась творча зустріч студентів коледжу із молодим українським поетом Олександром Букатюком.

Розпочався захід зі вступного слова модератора зустрічі – Директора Музею історії міста Коломиї Михайла Арсака.

Опісля для присутніх поет Олександр Букатюк читав свої поезії. Активіст Майдану. Кореспондент "UA: Карпати". Поезії перекладені білоруською мовою. Друкувався в різних виданнях, антологіях. Автор збірок поезій «Мадонна Майдану» та «Мадонна Миру». Член журі літературних конкурсів «Струни душі прикарпатської» ім. Констянтини Малицької» (м. Калуш, Івано-Франківщина) та «Бентежить душу батьківська земля» ім. Григорія та Ганни Панченко» (м. Ржищів, Київщина).

Організатор, співорганізатор, та модератор багатьох мистецьких та патріотичних заходів, конкурсів тощо. Творче кредо: «Писати - це дихати, дихати - це жити, жити - це любити». Лауреат Івано-Франківської міської премії імені Івана Франка у номінації «Література», за поетичну збірку «Мадонна Майдану (Очікування Різдва)» Лауреат фестивалю поезії «Підкова Пегаса» (2018) У 2019 р. здобув стипендію Президента України для молодих письменників і митців.

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

Заняття з дисципліни «Устаткування» для студентів 3-го курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» («Ресторанне обслуговування») викладач Кучерян Т.І. провела на базі їдальні локомотивного депо м. Коломиї. З особливостями роботи механічного устаткування, правилами його експлуатації та техніки безпеки студентів ознайомила завідувач виробництвом Сеневич Галина Іванівна.

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

 

5 квітня 2019 р. тренер з ораторського мистецтва Іванна Аннюк провела інтенсив для студентів четвертого курсу відділення правознавства на тему «Ораторське мистецтво в проходженні співбесіди. Вибудова самопожертви себе як спеціаліста». Випускники разом із тренером працювали над рядом важливих питань: дикція і тембр голосу; види самопрезентації; резюме як документ; співбесіда – міфи та реальність. Дякуємо Іванні Аннюк за корисну інформацію!

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.83 [3 Голос (ів)]

 

Викладач юридичних дисциплін Сидорук О.В. підготувала студента групи П-42 Гаврилюка Максима до участі в VI Всеукраїнській науково-практичній конференції «Права людини: історичний вимір і сучасні тенденції ( до 70 річчя прийняття Загальної декларації прав людини)», що відбулася у Житомирському державному університеті імені Івана Франка 6 грудня 2018 року. Доповідь студента на тему: «Типи корупції та характер їх прояву в Україні» представлена у збірнику наукових праць Літописець.

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.83 [3 Голос (ів)]