Чи подобається вам наш новий сайт?

Так! - 74%
Ні. - 7.2%
Краще ніж було. - 6.7%
Не зовсім. - 2.2%
Верніть старий сайт! - 2.2%
Не знаю. - 7.6%

Всього прийняли участь в опитуванні: 223
Голосування закінчене ...: Листопад 13, 2014

ministry

knteu

vobu.com.ua

Студенти перших курсів коледжу відвідали госпіталь ветеранів війни в рамках вивчення курсу "Основи медичних знань", що є складовою навчального предмета "Захист вітчизни".

Головний лікар госпіталю Федоришин Володимир Євгенович провів цікаве знайомство з учасниками АТО, які лікуються і проходять реабілітацію в даному закладі. Відбулася презентація роботи хірургічного та терапевтичного відділень, зубопротезного та рентген кабінету.

Студенти коледжу з цікавістю ознайомились з кабінетами і палатами, де оздоровлюються учасники війни, зокрема, відвідали кабінет психолога, фізпроцедур, смакували кисневу пінку на травах.

Щиро дякуємо керівництву госпіталю за сприяння у проведенні екскурсії, зокрема, головному лікарю Федоришину Володимиру Євгеновичу, за цікаву та пізнавальну інформацію! Сподіваємось на подальшу співпрацю.

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [3 Голос (ів)]

Викладачі коледжу Сидорук О.В., Басараб Л.А., Кучерян Т.І., Юр'як Р.І. підготували студентів до участі у I Всеукраїнській студентській науково-практичній інтернет-конференції "Розвиток готельно-ресторанної індустрії України: проблеми, перспективи, інновації" та отримали сертифікати наукових керівників.

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.83 [3 Голос (ів)]

Учасники гуртка «Карбон» та студенти групи П- 11 на позааудиторному заході презентували дослідницький проект з хімії «Велич людського розуму – Д.І.Мендєлєєв».

Пошукова проектна діяльність студентів включала використання інноваційної технології «Лепбук» та створення мобільних додатків до них (QR-коди).

Дві команди (капітани – Михайлюк К.,Гловацький В.) презентували цікаві і пізнавальні інтерактивні «лепбуки» по запропонованій темі, а також створили мобільні додатки (QR-коди) до них.

Вдало підібрані матеріали,різні форми пізнання,а також залучення студентів до застосування мобільних додатків під час презентації, викликало неабиякий інтерес у студентів.

Вітаємо з перемогою учасників команди №2 (капітан – Гловацький В.)!!!!

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.75 [4 Голос (ів)]

Студенти 3 курсу Кондрук Соломія («Готельне обслуговування») та Ілюк Наталія («Ресторанне обслуговування») стали учасниками ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа», що проводилась 24 травня 2019 року на базі Національного університету харчових технологій в м. Київ, та були нагороджені грамотами за участь та унікальний підхід в обслуговуванні гостей.

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голос (ів)]

 

23 травня 2019 р. в коледжі відбулося засідання методичного об’єднання викладачів фізичного виховання ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Івано-Франківської області.

На засіданні відбулась презентація досвіду роботи з організації та проведення фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи. Присутні ознайомились з досвідом роботи щодо ведення навчально-методичної документації з фізичного виховання Коломийського економіко-правового коледжу КНТЕУ.

В межах засідання обговорено регламент студентських спортивних ігор області серед закладів вищої освіти (коледжі, училища, технікуми) в 2019-2020 н.р. Зроблено аналіз роботи обласного методичного об'єднання керівників фізичного виховання за 2018-2019 н.р. та завдання на наступний. Ознайомлено та затверджено план роботи обласного методичного об'єднання керівників фізичного виховання на 2019-2020 н.р.

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [3 Голос (ів)]

У третю неділю травня Україна вшановує пам'ять жертв Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років.

Студенти Коломийського економіко-правового коледжу, групи ОРТ-11, провели круглий стіл до Дня пам’яті жертв політичних репресій.

Захід проходив за таким планом:

1) “Від території смерті до місця пам’яті”. Обговорювалася проблема Биківнянського поховання жертв сталінських репресій. Кількість поховань в Биківнянському лісі остаточно не встановлено. На думку істориків, вона може становити від 20 до 100 тис. осіб. Найбільше число розстрілів припадає на 19 травня 1938 року. За цю ніч розстріляли 563 людини.

2) Фотоекскурсія "Перерваний урок”, де розповідали про долі репресованих шкільких учителів України.

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.20 [5 Голос (ів)]

22 травня 2019 виповнюється 140 років від дня народження державого та громадсько-політичного діяча, Голови Директорії, Головного Отамана Військ, Флоту УНР Симона Петлюри, людини, яка стала символом українського національно-визвольного руху.

Студенти групи ОРТ-11 Коломийського економіко-правового коледжу провели семінар на якому презентували цікаві і змістовні дослідницькі роботи, у яких були висвітлені тематика державотворчої діяльності Петлюри.

Опрацьовано документи, які доводять факти переслідувань радянськими спецслужбами родини Петлюри. Студенти сформулювали, на основі архівних документальних даних, власні судження про те, як радянська розвідка знищувала докази невинності Симона Петлюри у єврейських погромах.

На високому науковому рівні обговорено факт спланованого вбивства С.Петлюри та «фарсовість» судового процесу над вбивцями.

На завершальному етапі семінару було репрезентовано світлини, що розкривають спектр життя С.Петлюри.

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голос (ів)]

21 травня 2019 року студенти випускних груп коледжу взяли участь у Дні кар’єри, який проходив за ініціативи Коломийської міськрайонної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості на базі Коломийського індустріально-педагогічного технікуму під гаслом «Живи та працюй в Україні». Студенти отримали приємні враження від участі.

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.88 [4 Голос (ів)]