Увійти Реєстрація

Увійти

ministry

knteu

vobu.com.ua

 

В честь відзначення Дня захисника України, 75-річниці УПА та Дня Українського козацтва студенти коледжу взяли участьу огляді-конкурсі стройової пісні, за що були нагороджені кубком і дипломом за зайняте III місце.

Огляд-конкурс мав на меті вшанувати пам'ять борців за волю і незалежність України, виховувати у молодого покоління патріотичні почуття, зберегти історичну пам'ять, пропагувати здоровий спосіб життя.

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

 

10 жовтня 2017 в м. Івано-Франківськ відбувся форум: "Туристичний бізнес як перспектива успіху Івано-Франківського регіону", учасником якого був викладач Коломийського економіко-правового коледжу КНТЕУ Юр'як Роман Іванович.

Програма форуму була реалізована Європейським банком реконструкції та розвитку в рамках ініціативи EU4Business Європейського союзу. Під час зустрічі обговорювалися питання сучасних трендів у туристичному бізнесі, необхідність консолідації туристичного бізнесу та співпраці з органами влади, аналізувався поточний стан туристичної галузі в регіоні.

Учасникам форуму презентували досвід розвитку бізнесу у сфері туризму директори Львівського Туристичного Альянсу та Асоціації «Туризм Одеси». Представники Європейського Банку реконструкції і розвитку розповіли про можливості для бізнесу, а саме фінансування та розвиток малого і середнього бізнесу.

Підводячи підсумки форуму всі погодилися з тим, що туристичний бізнес є перспективним напрямком розвитку Івано-Франківського регіону.

 

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.83 [3 Голос (ів)]

 

08.10.2017 студенти коледжу взяли участь у першому загальноміському фестивалі книги "Книга відкриває світ".

Метою фестивалю є популяризація кращих надбань української, світової та сучасної літератури, підвищення престижу книги, бібліотеки і читача у суспільстві та інформаційно-освітньому просторі країни.

Студенти презентували видання Т. Ніколаєвої "Український костюм. Надія та ренесанс". Виступ привернув увагу глядачів до історичного розвитку формування костюмів та застосування різних елементів українського традиційного вбрання у сучасному стилі одягу, ознайомив учасників фестивалю з традиційними комплексними вбраннями різних регіонів України та заохотив глядачів до прочитання книги Т.Ніколаєвої "Український костюм. Надія та ренесанс".

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голос (ів)]

 

6 жовтня 2017 року представники Коломийського відділу Національної поліції України провели виховний захід серед студентів перших курсів коледжу з метою профілактики правопорушень.

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [4 Голос (ів)]

04 жовтня 2017р. для студентів другого курсу спеціальності «Ресторанне обслуговування» під керівництвом викладача Т.І. Кучерян було проведено виїзне заняття з організації обслуговування на базі ресторану розважального комплексу «Троя». Директор закладу радо ознайомила студентів з основними та допоміжними приміщеннями, їх оснащенням, розкрила «таємниці» успішної роботи ресторану, дала вичерпні відповіді на багаточисельні запитання. З особливим зацікавленням студенти оглядали приміщення для працівників, вивчали умови їх роботи та можливості відпочинку.

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

 

29 вересня 2017 р. головний спеціаліст відділу уповноважених Голови з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності УЗПЛ НПУ К.А.Овсепян та начальник відділу організації надання правової допомоги у кримінальному процесі Івано-Франківського РЦ БВПД І.М.Корлик відвідали Коломийський економіко-правовий коледж. Основна мета візиту полягала в інформуванні студентів спеціальності «Право» про основні напрямки діяльності Управління забезпечення прав людини (УЗПЛ), особливості його співпраці з державними органами, зокрема з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги (РЦ БВПД). Представник РЦ БВПД звернув увагу на порушення, які допускаються працівниками поліції під час затримання осіб (зокрема в порядку ст. 208 КПК України), а саме щодо негайного повідомлення РЦ БВПД про фактичний час затримання. Також обговорювалися інші питання, які стосуються діяльності УЗПЛ та РЦ БВПД.

На зустрічі із студентами-правниками був присутній адвокат О.І.Гуцуляк, який розповів про особливості адвокатської діяльності у кримінальному процесі.

За результатами проведеної зустрічі було досягнуто згоди про спільну співпрацю студентів коледжу з представником УЗПЛ НПУ в міжнародному проекті «Street Law» (вуличне право). Участь в проекті «Street Law» дасть змогу студентам коледжу проводити навчальні заняття серед учнів загальноосвітніх шкіл та набути навичок ораторського мистецтва.

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [4 Голос (ів)]

З ініціативи циклової комісії готельно-ресторанного та туристичного бізнесу 28.09.2017р. у коледжі організовано тематичну виставку осінніх композицій під назвою «Туристичний вернісаж». Студенти 1-х та 2-х курсів мали можливість продемонструвати свою творчість, винахідливість та креативність.

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

 

В межах вивчення дисципліни «Іноземна мова» та з метою ознайомлення з культурою та мистецтвом Республіки Польща 23 вересня 2017 року відбулося виїзне заняття з польської мови. Студенти групи ОГГ-41 відвідали Польську Суботню Парафіяльну Школу при костелі імені Ігнатія Лойоли в Коломиї.

У школі цього дня проходив захід «Вихідні з польською культурою». На занятті було запропоновано вивчити і заспівати польські народні пісні. Пізніше присутніх ознайомлено з народними танцями Польщі. Викладачі школи продемонстрували відеофільми з легендами Польщі і запропонували учасникам намалювати основних персонажів. Також можна було переглянути роботи видатних польських художників у електронному варіанті.

Такі виїзні заняття є цікавим і мотиваційним методом пізнання культури нашої західної сусідки, що спонукає студентів до вивчення польської мови.

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]