04.10.2019 р. напередодні Дня працівників освіти викладачі коледжу приймали вітання з нагоди професійного свята. Відбулися урочистості, організовані радою студентського самоврядування коледжу. Викладачі отримали побажання: невичерпного творчого натхнення, нових досягнень, здійснення усіх добрих починань і задумів, душевного спокою, радості від життя та праці. До присутніх звернувся директор коледжу Гарат Р.М. від імені профспілкового комітету та адміністрації навчального закладу з побажаннями міцного здоров'я, родинного тепла, затишку та достатку.
![]() |
2 та 3 жовтня 2019 р. викладач юридичних дисциплін Скоблик Н.П. організувала та провела виїзні заняття з дисципліни «Адміністративне право» за участю студентів 3-го курсу спеціальності «Право» у Коломийському центрі надання адміністративних послуг. Адміністратор відділу інформаційної роботи та діловодства управління надання адміністративних послуг Букреєва Я.О. цікаво та змістовно розповіла студентам про особливості роботи ЦНАП в умовах адміністративної реформи.
Висловлюємо керівнику Коломийського ЦНАП Андрусяку М.М. та працівникам щиру вдячність за співпрацю!
02 жовтня 2019 р. під керівництвом викладача Басараб Лариси Анатоліївни на базі КРЦ "Троя" відбулося виїзне заняття з дисципліни "Барна справа" для студентів групи ОРТ-31.
Студенти мали можливість ознайомитись з організаційною структурою закладу, особливостями роботи бармена, а також взяли участь у майстер-класі з приготування змішаних напоїв.
1.10.2019 року студентська молодь взяла участь у святкуванні Десятого Січового Свята, приуроченого року ОУН на Прикарпатті , та 110 річниці від дня народження Степана Бандери.
Метою заходу було формування національної свідомості студентів та відповідальності за долю України, виховання любові до рідної землі, її історії, відновлення та збереження історичної пам’яті .
27 вересня 2019 року з ініціативи групи ОГГ-31 та викладачів фахових дисциплін Басараб Л.А., Кучерян Т.І., в рамках проведення заходів до Міжнародного дня туризму серед студентів спеціальності "Готельно-ресторанна справа" відбувся квест "Туристична Коломия".
Вітаємо з перемогою команду групи ОРТ-31!
24.09.2019р. студенти груп ОРТ-11 та ОРТ-21 з викладачами Демидюк О.М. та Кучерян Т.І. на базі розважального комплексу «Троя» провели виїзне заняття зі вступу до фаху та організації обслуговування. Особливості роботи, вимоги до персоналу, основні та додаткові приміщення закладу ресторанного господарства проаналізувала та показала адміністратор ресторану, випускниця коледжу 2018р. Куник Альбіна Іванівна.




































