27 вересня 2019 року з ініціативи групи ОГГ-31 та викладачів фахових дисциплін Басараб Л.А., Кучерян Т.І., в рамках проведення заходів до Міжнародного дня туризму серед студентів спеціальності "Готельно-ресторанна справа" відбувся квест "Туристична Коломия".
Вітаємо з перемогою команду групи ОРТ-31!









