ministry

vobu.com.ua

Завідувач відділення обліку, фінансів та сфери обслуговування, кандидат економічних наук, спеціаліст вищої категорії Лиско Оксана Володимирівна.

lusko

 

Відділення обліку, фінансів та сфери обслуговування готує фахівців за галузями знань:

«Управління та адміністрування» за спеціальностями:

- «Облік і оподаткування»

- «Фінанси, банківська справа та страхування»

«Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

"Сфера обслуговування" за спеціальністю:

-«Готельно-ресторанна справа» (освітня програма «Готельне обслуговування»)
- «Готельно-ресторанна справа» (освітня програма «Ресторанне обслуговування») 
 
 

 За спеціальністю «Облік і оподаткування» відділення готує фахівців для обліково-економічної роботи в організаціях, установах та підприємствах різних галузей діяльності всіх форм власності на посадах бухгалтера, бухгалтера-ревізора, завідувача каси, касира-експерта, інспектора з інвентаризації.

За спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування» випускники можуть працювати в комерційних банках, Державній фіскальній службі, Пенсійному фонді, службі державного казначейства, страхових компаніях, аудиторських фірмах та інших підприємствах та організаціях різних форм власності на посадах: брокера з цінних паперів, дилера з цінних паперів, інспектора з інкасації та перевезення цінностей, кредитного інспектора, інспектора обмінного пункту, касира-експерта, молодшого державного інспектора.


За спеціальністю "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" випускники можуть працювати менеджерами, комерційними агентами, брокерами, товарознавцями-експедиторами, директорами малої торгівельної фірмі, завідувачем ринку, керуючим магазину, складу, відділу, інспектором з контролю якості продукції, комерційним та торгівельним агентом, комівояжером, товарознавцем, торговим брокером, експедитором, інструктором.

За спеціальністю Готельно-Ресторанна справа (освітня програма "Готельне обслуговування") можуть працювати адміністратором готелю (туркомплексу) та ресторанів, оператором автоматизованого розрахунку, організатором роботи з кадрами та господарською діяльністю, інспектором з контролю якості послуг, фахівцем з організації зеленого туризму, фахівцем з гостинності в місцях розміщення (готелі, туркомплекси), консультантом з подорожей, організатором дозвілля. 

За спеціальністю Готельно-Ресторанна справа (освітня програма "Ресторанне обслуговування") можуть працювати  менеджером торгового залу, менеджером ресторану, кафе, бару, інспектором з контролю якості послуг, інспектором з організаційних питань, спеціалістом маркетингової та комерційної діяльності, спеціалістом з очолення підрозділів малого та середнього бізнесу.

Для спеціальності «Облік і оподаткування» освітньо-професійний ступінь фаховий молодший бакалавр термін навчання на базі базової середньої освіти 2 р. 10 м. (вступні випробування: Українська мова та Математика), на базі повної середньої освіти 1 р. 10 м. (за сертифікатами ЗНО: Українська мова та література, Історія України або математика або географія).

Для спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» освітньо-професійний ступінь фаховий молодший бакалавр термін навчання на базі базової середньої освіти 2 р. 10 м. (вступні випробування: Українська мова та Математика), на базі повної середньої освіти 1 р. 10 м. (за сертифікатами ЗНО: Українська мова та література, Історія України або математика або географія).

Для спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» освітньо-професійний ступінь фаховий молодший бакалавр термін навчання на базі базової середньої освіти 2 р. 10 м. (вступні випробування: Українська мова та Географія), на базі повної середньої освіти 1 р. 10 м. (за сертифікатами ЗНО: Українська мова та література, Історія України або математика або географія).

Для спеціальності «Готельно-ресторанна справа» (освітня програма "Готельне обслуговування") освітньо-професійний ступінь фаховий молодший бакалавр термін навчання на базі базової середньої освіти 3 р. 10 м. (вступні випробування: Українська мова та Географія), на базі повної середньої освіти 2 р. 10 м. (за сертифікатами ЗНО: Українська мова та література, Історія України або математика або географія).

Для спеціальності «Готельно-ресторанна справа» (освітня програма "Ресторанне обслуговування") освітньо-професійний ступінь фаховий молодший бакалавр термін навчання на базі базової середньої освіти 2 р. 10 м. (вступні випробування: Українська мова та Географія), на базі повної середньої освіти 1 р. 10 м. (за сертифікатами ЗНО: Українська мова та література, Історія України або математика або географія).

Випускники мають можливість продовжувати навчання в Київському національному торговельно-економічному університеті на пільгових умовах, в Чернівецькому торговельно-економічному інституті або в коледжі при навчально-консультативному центрі Київського національного торговельно-економічного університету для одержання рівня «бакалавр», «магістр» та у Познанській академії готельного бізнесу та громадського харчування Республіка Польща).

 Студенти на відділенні навчаються в спеціально обладнаних кабінетах, які забезпечені персональними комп’ютерами та мають можливість опановувати спеціалізовані програмні продукти, такі як: 1С Бухгалтерія, Операційний день банку, Податкова звітність тощо.

На відділенні працює віртуально-тренінговий готельний комплекс «Перлина Коломийщини», віртуально-туристична фірма «Мандри», віртуально-тренінгова лабораторія«Ресторан», де студенти мають змогу засвоювати практичні навички якісної професійної майстерності з урахуванням потреб іноземного та вітчизняного споживача.

На відділенні функціонують 3 студентські гуртки професійного спрямування:

- «Юний бухгалтер»;

- «Податковий інспектор»;

- «Банкір».

Для розвитку творчих здібностей студентів викладачами відділення проводиться науково-дослідницька робота. Це дає змогу приймати участь в тематичних студентських наукових конференціях, які проводяться на рівні коледжу, міста, регіону. Щороку на відділенні проводяться професійні свята бухгалтерів та фінансистів, такі як «Кращий за професією», «Бухгалтерський каламбур», «Економічна вікторина», а також студентські науково-практичні конференції, круглі столи за участю провідних фахівців в галузі обліку та фінансів. Окрім того, наші студенти беруть участь у всеукраїнських та міжнародних професійних конкурсах та конференціях.

Також студенти відділення мають можливість займатися у спортивних гуртках та в гуртку художньої самодіяльності.

Майбутні випускники вже сьогодні мають пропозиції по працевлаштуванню від відділень ПАТ КБ «ПриватБанк» міста Коломиї та області, ПАТ КБ «Акцент-Банк», АТ «Укрсиббанк», посадах бухгалтера на підприємствах приватної та державної форм власності та інших фінансових установах, у готельно-ресторанних та туристичних комплексах Івано-Франківщини зокрема у таких як «Буковель», «Карпати», «Станіславський», «Казимир»; «Надія» (м.Івано-Франківськ); «Писанка», "Коломия", «Троя», «Монарх», «Край неба», мережі супермаркетів «Фокстрот», «Гостинний дім», «Епіцентр», та інших підприємствах і організаціях торгівлі Івано-Франківської області.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.29 [12 Голоса (ов)]