Увійти Реєстрація

Увійти

ministry

knteu

vobu.com.ua

lusko      Завідувач відділення кандидат економічних наук Лиско Оксана Володимирівна.
      Відділення готує фахівців за галуззю знань «Економіка і підприємництво» за спеціальностями:
      «Бухгалтерський облік»
      «Фінанси і кредит»

      За спеціальністю «Бухгалтерський облік» відділення готує фахівців для обліково-економічної роботи в організаціях, установах та підприємствах різних галузей діяльності всіх форм власності на первинних посадах бухгалтера, бухгалтера-ревізора, завідувача каси, касира-експерта, рахівника, інспектора з інвентаризації.
      За спеціальністю «Фінанси і кредит» фахівці можуть працювати у фінансових управліннях, державних податкових інспекціях, контрольно-ревізійній службі, відділах державних місцевих адміністрацій, у бюджетних установах і організаціях, в регіональних управліннях Національного банку України, комерційних банках, пенсійних фондах, кредитних спілках, розрахункових центрах, управліннях інкасації та інших фінансово-кредитних установах на посадах: брокера з цінних паперів, дилера з цінних паперів, страхового агента, інспектора з інкасації та перевезення цінностей, кредитного інспектора, інспектора обмінного пункту, бухгалтера, касира-експерта, рахівника, інспектора-ревізора, молодшого державного інспектора, інспектора з інвентаризації, інспектора з контролю за цінами, інспектора цін, інспектор з експорту.
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.90 [5 Голос (ів)]

Докладніше

24 жовтня 2013 року було проведено презентацію відділення обліку та фінансів на якій майбутні абітурієнти мали змогу ознайомитися з перевагами спеціальностей «Фінанси та кредит», «Бухгалтерський олік».

Зустріч пройшла у вигляді розважального конкурсу. Студенти-першокурсники змагалися зі школярами у цікавих завданнях. Наприклад, у пригорщі монет різного номіналу і різних країн треба було швидко порахувати суму у гривнях.

З цим завданням краще впоралися гості, зате студенти обійшли суперників у майстерності будувати з монет піраміду та при визначенні номіналу монет на дотик у збанку.

За кожен конкурс була конкретна нагорода – сертифікат із жартівливою назвою.

Визначили переможця і серед глядацької аудиторії. Із завданням вгадати, якій країні належить грошова одиниця, найкраще впорався учень 9-го класу ЗОШ №10 – Святослав Прокоп’юк. У нагороду він отримав грошове дерево.

В організації цього заходу взяла активну участь рада студентського самоврядування відділення «Обліку та фінансів» під керівництвом викладачів циклової комісії відділення.

2

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голос (ів)]

08 листопада 2013 на відділенні було проведено конкурс «Кращий за професією» серед студентів спеціальності «Бухгалтерський облік», переможцями якого стала команда «Кмітливі активи».

Учасники показали свої знання з дисциплін: «Податкова система», «Облік і звітність в бюджетних установах», «Казначеська справа» та ін., а також, довели свої вміння переконувати. Останнім конкурсом, в якому змагалися учасники був конкурс капітанів.

Визначали переможців фахівці з бухгалтерського обліку, головні бухгалтери вищих навчальни закладів I-II рівнів акредитації Івано-Франківської області.

2

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [3 Голос (ів)]