Викладачі юридичних дисциплін Скоблик Н.П., Сидорук О.В., Сусак Н.Л. та Ковальчук І.З. провели інтелектуальний турнір на правову тематику «Гра розуму» у загальноосвітніх навчальних закладах м. Коломиї та Коломийського району.
Турнір був присвячений Всеукраїнському тижню права з метою підвищення обізнаності учнів з основними правами людини та механізми їх реалізації та захисту. В інтелектуальному турнірі «Гра розуму» прийняли участь такі загальноосвітні навчальні заклади: Коломийська гімназія №10 (08.11.2019 р.), Коломийський ліцей №6 (15.11.2019 р.), Коломийська гімназія №7 (21.11.2019 р.), Коломийський ліцей №4 (27.11.2019 р.), Коломийський ліцей №8 (29.11.2019 р.), Коломийський ліцей №5 (03.12.2019 р.), Мишинська гімназія (12.12.2019 р.), Ковалівський ліцей (12.12.2019 р.).
Висловлюємо керівникам навчальних закладів щиру вдячність за співпрацю.
Викладачі циклової комісії бухгалтерського обліку та фінансів: Лиско О.В. (к.е.н., завідувач відділення обліку, фінансів та сфери обслуговування), та Онищук А.А. (викладач економічних дисциплін) 8 грудня 2019 року взяли участь у міжнародній науковій конференції: «Наука та інновації: теорія, методологія та практика» (м. Запоріжжя), підготувавши тези доповіді: "Проблеми реформування податкової системи 2019".
На виконання планових заходів з профорієнтаційної роботи 02 грудня 2019 року збірна команда коледжу з волейболу під керівництвом викладача Федорак Олени Ігорівни провела товариські зустрічі в Коломийському ліцеї №1 ім. В. Стефаника та ліцеї ім. М. Грушевського серед учнів 9 та 11 класів.
У Коломийському економіко-правовому коледжі відбувся І етап ювілейних Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХХ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Змагання започатковано з метою виявлення творчо обдарованої молоді та розвитку її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, виявлення майбутньої плеяди митців художнього слова.
Організатор конкурсу – циклова комісія соціально-гуманітарних дисциплін.
У вітальному слові голова циклової комісії Любов Масловська наголосила на значущості українського слова в житті кожного студента, цінності мовних та мовленнєвих компетентностей для загальної культури кожного українця й висловила впевненість, що мовно-літературний конкурс талановитої молоді пройде в справжній творчій атмосфері та виявить справжніх ерудитів мови.
У конкурсі взяли участь студенти І і ІІ курсів всіх спеціальностей.
Журі конкурсу визначило переможців мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка:
I. Карп’юк Ольга, студентка групи Фк -21 ;
II. Бакай Іванна, студентка групи П-21;
III. Корж Танія, студентка групи ОГГ - 21.
У конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика перемогу здобули:
I. Михайлюк Карина, студентка групи П-21;
II. Данюк Вікторія, студентка групи П-21;
III. Карп’юк Ольга, студентка групи Фк - 21
Вітаємо з перемогою в І етапі та бажаємо нових здобутків на ІІ (обласному) етапі міжнародних конкурсів!
Група П-11 в рамках вивчення дисципліни "Історія української культури" відвідали з викладачем Опарівською М.М. Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Й.Кобринського. Ця музейна установа, яка знаходиться в місті Коломия, зберігає цінні й рідкісні твори народного мистецтва гуцулів та покутян, а також це перший на теренах Західної України музей українського мистецтва.
Кожного року діти з інтернатів, сиротинців, дитячих будинків, діти- інваліди, діти з сімей учасників АТО, діти - сироти та напівсироти пишуть свої листи Святому Миколаю в очікувані подарунка за те, що були слухняними цілий рік. Щоб ці листи отримав Св. Миколай, потрібно докласти чимало зусиль.
Студенти коледжу разом з благодійним фондом «Карітас» допомогли Святому Миколаю прийти до дітей- сиріт та здійснити їхню маленьку мрію.
27 листопада в Коломийській центральній районній бібліотеці студенти коледжу взяли участь у творчій зустрічі з відомою письменницею нашого краю, авторкою книг «Намисто долі» та «Преображення» Оксаною Граб’юк. Письменниця презентувала свою прозову збірку «Преображення». Книга складається з дев’яти новел, кожна із яких, це окрема реальна історія зі справжніми, невигаданими героями. Пані Оксана пише про просте людське життя, в якому радість і смуток, щастя і біль, кохання і зрада. Без сумніву, такі історії віднайдуть свого читача, втішать, зігріють його серце, втамують спраглу душу, зміцнять віру, додадуть надію, подарують натхнення до життя. Студенти економіко-правового коледжу були надзвичайно зацікавлені літературною творчістю Оксани Граб’юк.
23 та 24 жовтня 2019 р. викладач юридичних дисциплін Сидорук О.В. організувала та провела виїзні заняття з дисципліни «Фінансове право» за участю студентів 4-го курсу спеціальності «Право» у коломийському відділенні АТ «Комерційний Індустріальний Банк». Керуючий банком Сидорук Ігор Васильович ознайомив студентів з особливостями роботи фінансової установи, основними напрямками кредитної політики банку. Також студенти дізналися про форми і методи контролю НБУ за діяльністю комерційних банків в Україні. Висловлюємо керівнику коломийського відділення «КІБ» Сидоруку І.В. та працівникам банку щиру вдячність за співпрацю!









































