1 листопада 2019 р. викладачі фахових дисциплін Лариса Басараб, Тетяна Кучерян, завідувач навчально-виробничої практики Оксана Демидюк, психолог коледжу Ксенія Удуд організували для студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» навчальний тренінг на базі готелю «Надія». Майбутні готелярі та ресторатори ознайомилися з роботою готелю та ресторанів, стали учасниками майcтер-класу з бездоганного столового етикету.
23 та 24 жовтня 2019 р. викладач юридичних дисциплін Сидорук О.В. організувала та провела виїзні заняття з дисципліни «Фінансове право» за участю студентів 4-го курсу спеціальності «Право» у коломийському відділенні АТ «Комерційний Індустріальний Банк». Керуючий банком Сидорук Ігор Васильович ознайомив студентів з особливостями роботи фінансової установи, основними напрямками кредитної політики банку. Також студенти дізналися про форми і методи контролю НБУ за діяльністю комерційних банків в Україні. Висловлюємо керівнику коломийського відділення «КІБ» Сидоруку І.В. та працівникам банку щиру вдячність за співпрацю!
15.10.2019р. на площі Відродження відбувся огляд-конкурс стройової пісні та строю, присвячений Дню захисника України. Дівоча Збірна команда коледжу «Патріот» здобула почесне друге місце серед команд навчальних та молодіжних організацій. Вітаємо наших переможців!!!!
Напередодні 77-ї річниці створення УПА студенти коледжу відвідали експозиційний відділ Коломийського музею національно-визвольної боротьби. Для присутніх було проведено тематичну лекцію на тему: "Зродились ми великої години..." присвячену історії створення ОУН-УПА та боротьбі молоді Коломийщини у міжвоєнний період та під час Другої світової війни за створення національної держави.
Студенти групи ОГГ-41 з викладачем фахових дисциплін Юр'яком Р.І. в рамках вивчення дисципліни "Туристичні комплекси" провели виїзне заняття на базі мистецького центру "Світовид". Метою заняття було вивчення можливості використання художніх творів у формуванні інтер'єру готелю.
09.10.2019 р. у приміщенні Коломийської міської бібліотеки №1 для дорослих студенти коледжу ознайомилися з поезією Володимира Присяжнюка. Вони прослухали вірші у виконанні працівників бібліотеки. Присутні активно спілкувалися з автором, шукали разом з ним відповіді на непрості та актуальні запитання.












































