ministry

vobu.com.ua

nmc

organic

З ініціативи викладачів фахових дисциплін Басараб Л.А. та Кучерян Т.І. студенти 2 і 3 курсів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» («Ресторанне обслуговування») взяли участь у першому гастрофестивалі «Начинка по-коломийськи». В рамках фестивалю майбутні ресторатори мали змогу стати учасниками майстер-класів, ознайомитись з організацією вуличного харчування, історією та рецептурою місцевої кухні, дегустувати автентичні покутські страви.

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.75 [2 Голоса (ов)]