ministry

knteu

vobu.com.ua

garat r      Очолює відділення правознавства Жолоб Віталій Васильович, викладач вищої категорії, викладач-методист.
      Метою відділення правознавства є підготовка нової сучасної людини, озброєної передовими знаннями й найновішими технологіями, уміннями застосовувати їх у важливих сферах життєдіяльності суспільства.
      Випускники спеціальності «Правознавство» (кваліфікацією «юрист») можуть працювати в органах юстиції, правоохоронних органах, відділах реєстрації актів цивільного стану, державній виконавчій службі, нотаріальних конторах, юридичній службі підприємств, на посадах державного виконавця, секретаря суду, секретаря судового засідання, юрисконсульта, помічника нотаріуса, інспектора з видачі пенсій, інспектора з соціальної допомоги та інші.
      Навчання молодших спеціалістів проводиться за денною та заочною формами навчання, термін навчання на базі загальної середньої освіти 3 роки 10 місяців, на базі повної загальної середньої освіти 2 роки vidpravo110 місяців. Випускники відділення мають змогу продовжити навчання в Київському національному торговельно-економічному університеті та інших навчальних закладах 3-го і 4-го рівнях акредитації.
     Продовження навчання за ступеневою освітою здійснюється без подання сертифіката Українського центру оцінювання якісної освіти.
     Надаємо якісну повну загальну середню освіту (свідоцтво про атестацію від 29.05.2006 року №091000 визнано атестованим за статусом загальноосвітньої школи ІІІ ступеня, рівень - "атестовано з відзнакою").
      Навчання студентів проводиться в спеціально обладнаних кабінетах забезпечених технічними засобами навчання, комп’ютерною технікою з доступом до мережі Інтернет, з використанням програмних пакетів: «Ліга закон»; тестових програм: «Колоквіум +» та «Test office».
      Навчальна практика на відділенні здійснюється у віртуальному навчально-тренінговому центрі, де майбутні спеціалісти віртуально працюють у організаційному відділі, відділі персоналу та юридичному відділах віртуального підприємствах.
vidpravo2      Для організації проходження студентами практики коледж тісно співпрацює з судовими, правоохоронними органами, органами юстиції та іншими установами (студенти відвідують судові засідання, спостерігають і вивчають особливості ведення документації тих чи інших органів та установ).
      Під керівництвом викладачів юридичних дисциплін, студентами відділення створено і активно працює правничий клуб «Юрист». На його засіданнях студенти опрацьовують питання:
      – Проблеми встановлення, розвитку та здійснення екологічного аудиту в Україні;
      – Правовий аналіз громадського контролю за дотримання екологічного законодавства;
      – Правові колізії новел антикорупційного законодавства.
      На засіданнях клубу організовуються «круглі столи», прес-конференції, усні журнали, імпровізовані суди, зустрічі з працівниками правоохоронних органів, проводяться вікторини, конкурси професійного спрямування, олімпіади.
      Активну роботу члени клубу приймають у науково-пошуковій роботі. Щороку в коледжі проводять студентські наукові конференції (внутріколеджівські та регіональні), на яких члени клубу виступають з цікавими доповідями та рефератами, підготовленими під керівництвом викладачів юридичних дисциплін: Жолоба В.В., Скоблик Н.П., Петруняка Д.В., Сидорук О.В., Ковальчук І.З. Заслуговують уваги роботи студентів:
     
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [5 Голос (ів)]

Читати далі

1

8 жовтня в Коломийському економіко-правовому коледжі Київського національного торговельно-економічного університету відбулося святкування Дня юриста.

В цей день в читальній залі бібліотеки коледжу відбулося:
- відеопрезентація відділення «Правознавства»,
- зустріч з випускниками ЗОШ №4,8,9 м.Коломиї, які ознайомилися з матеріально-технічною базою коледжу та кабінетами спецдисциплін .
- круглий стіл «Практична юриспруденція» з участю працівників-правознавців
- студентський конкурс «Кращий за професією»,серед студентів випускних груп, на якому були представлені ситуації робочих днів служителів Феміди, що супроводжувалося музичними композиціями, студенти мали можливість застосувати теоретичні знання та показати практичні навички зі спеціальності.

Також студентами відділення "Правознавства" підготували виставку стінівок та привітання з Днем юриста, в яких описувалася діяльність у сфері юриспруденції .

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]

10 грудня 2013 р. на відділенні «Правознавства» в рамках декади циклової комісії юридичних дисциплін відбувся круглий стіл на тему: «Практична юриспруденція» присвячений міжнародному Дню захисту прав людини за участю працівників-правознавців:


Прислупського Михала Михайловича - консультанта Коломийського міськрайонного суду.
Дорошенко Вікторії Миколаївни – помічника голови Коломийського міськрайонного суду.
Гладуняк Ірини Ярославівни - консультанта судової статистики Коломийського міськрайонного суду.
Мельничук Марини Степанівни - слідчого відділення Коломийського МВ УМВС в Івано-Франківській області.
Гринів Яни Василівни – приватного адвоката.

2

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.83 [3 Голос (ів)]

 

Відповідно до плану організації навчально-виховної роботи на відділенні правознавства на 2013-2014 н.р. в період з 05.12.2013 по 13.12.2013 була організована та проведена декада циклової комісії юридичних дисциплін.

 

 

1

Відкрите семінарське заняття з дисципліни Екологічне право   Кращий за професією 2013
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голос (ів)]