З нагоди Всесвітнього дня туризму 25 вересня студенти спеціальності "Готельно-ресторанна справа" взяли участь в організованій Центром дозвілля та туризму екскурсії "Легенди столиці австрійського Покуття", під час якої ознайомились з цікавими версіями та легендами нашого міста за часів Австро-Угорщини.
В рамках заходу студенти взяли участь в інтерактивному розіграші та отримали подарунки від організаторів.
27 вересня всі любителі подорожей відзначають День туризму. Це свято заснували члени Всесвітньої туристичної організації у 1979 році.
У світі існує чимало видів туризму, ознайомитись з якими ви можете в наступному відео:
В умовах сьогодення актуальними стали віртуальні екскурсії. Пропонуємо і вам стати учасниками онлайн-екскурсії по найвищих вершинах континентів.
З 22 вересня 2020 року Коломийський економіко-правовий коледж перейшов з дистанційного на очну форму навчання для студентів усіх курсів. Директор коледжу та викладацький колектив радо вітають всіх студентів із поверненням до альма-матері.
Дорогі першокурсники!
Вітаємо кожного з вас в статусі студента КЕПК. Бажаємо вам впевнено крокувати дорогою знань, бути активним, наполегливим, цілеспрямованим та гідно нести звання студента Коломийського економіко-правового коледжу.
Коломийський економіко-правовий коледж Київського національного торговельно-економічного університету розпочинає додатковий прийом документів на базі базової загальної середньої освіти за спеціальностями:
Право;
Облік і оподаткування;
Фінанси, банківська справа та страхування;
Готельно-ресторанна справа;
Підприємництво, торгівля та біржова діяльність;
Комп'ютера інженерія.
Термін подачі документів з 01.08.2020 р. по 22.08.2020 р.
За додатковою інформацією можна звернутися в приймальну комісію коледжу або за телефоном: (03433)5-06-36.
Адміністрація, трудовий та студентський колективи Коломийського економіко-правового коледжу Київського національного торговельно-економічного університету висловлюють найщиріші вітання ректору КНТЕУ, доктору економічних наук, професору, академіку Національної академії педагогічних наук, заслуженому діячу науки і техніки України – АНАТОЛІЮ АНТОНОВИЧУ МАЗАРАКІ!
Шановний Анатолію Антоновичу!
Прийміть щиросердечні вітання з нагоди Вашого Ювілею з писанкового міста Коломиї!
Бути керівником такого складного і потужного механізму як університет – це надзвичайно важка та відповідальна праця, яка вимагає високого професіоналізму. Ваш беззаперечний талант, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей дали змогу досягти значних успіхів у Вашій діяльності, здобути шану та повагу серед колег та студентства.
Нехай Ваш життєвий шлях буде наповненим новими злетами й досягненнями, а людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.
Бажаємо Вам міцного здоров'я, благополуччя, миру, щедрої долі, щастя у житті, творчої наснаги, здійснення заповітних, мрій та сподівань! Успіхів у всьому задуманому та нових плідних здобутків! Ми безмежно цінуємо Вашу людяність, щирість та раді нашій співпраці! Нехай Господь береже Вас і подарує многії і благії літа!.
1.07.2020р. в Коломийському економіко-правовому коледжі КНТЕУ відбулося урочисте вручення дипломів студентам спеціальностей : «Право», «Готельно-ресторанна справа», «Підприємництво,торгівля та біржова діяльність», «Фінанси, банківська справа та страхування».
81 перспективна молода людина стала дипломованим молодшим спеціалістом. Сподіваємось, що здобуття освіти в нашому навчальному закладі допоможе їм на шляху подальшої реалізації,як особистості.
Щасливої дороги, випускники !!!













