З нагоди Всесвітнього дня туризму 25 вересня студенти спеціальності "Готельно-ресторанна справа" взяли участь в організованій Центром дозвілля та туризму екскурсії "Легенди столиці австрійського Покуття", під час якої ознайомились з цікавими версіями та легендами нашого міста за часів Австро-Угорщини.
В рамках заходу студенти взяли участь в інтерактивному розіграші та отримали подарунки від організаторів.





