Чи подобається вам наш новий сайт?

Так! - 74%
Ні. - 7.2%
Краще ніж було. - 6.7%
Не зовсім. - 2.2%
Верніть старий сайт! - 2.2%
Не знаю. - 7.6%

Всього прийняли участь в опитуванні: 223
Голосування закінчене ...: Листопад 13, 2014

ministry

knteu

vobu.com.ua

 

Адміністрація, трудовий та студентський колективи Коломийського економіко-правового коледжу Київського національного торговельно-економічного університету висловлюють найщиріші вітання ректору КНТЕУ, доктору економічних наук, професору, академіку Національної академії педагогічних наук, заслуженому діячу науки і техніки України – АНАТОЛІЮ АНТОНОВИЧУ МАЗАРАКІ!

 

Шановний Анатолію Антоновичу!

 

Прийміть щиросердечні вітання з нагоди Вашого Ювілею з писанкового міста Коломиї!

Бути керівником такого складного і потужного механізму як університет – це надзвичайно важка та відповідальна праця, яка вимагає високого професіоналізму. Ваш беззаперечний талант, безмежна відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей дали змогу досягти значних успіхів у Вашій діяльності, здобути шану та повагу серед колег та студентства.

Нехай Ваш життєвий шлях буде наповненим новими злетами й досягненнями, а людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро.

Бажаємо Вам міцного здоров'я, благополуччя, миру, щедрої долі, щастя у житті, творчої наснаги, здійснення заповітних, мрій та сподівань! Успіхів у всьому задуманому та нових плідних здобутків! Ми безмежно цінуємо Вашу людяність, щирість та раді нашій співпраці! Нехай Господь береже Вас і подарує многії і благії літа!.

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ов)]