До Міжнародного дня туризму учасники гуртка «HoReCa» під керівництвом викладача Т.І.Кучерян підготували інформацію про правила поведінки та заборони під час перебування в різних країнах світу та провели виховну годину для студентів 1-их курсів на тему «Корисні поради туристу».
У межах відзначення Дня туризму 27.09.2018 р. відбувся конкурс «Туристичний вернісаж», що мав на меті презентацію композицій, створених своїми руками.
У конкурсі взяли участь студенти І-ІІ курсів усіх спеціальностей.
Переможцями конкурсу стали:
1 місце – група ОГГ-21 з композицією «Pumpkin hotel»;
2 місце – група ОГГ-11 з композицією «Future hotel», група Фк-11 з композицією «Українська хата»;
3 місце – група П-11 з композицією «Писанкова Коломия», група Фк-21 з композицією «Історія двох вільних сердець».
Дякуємо студентам за участь та вітаємо переможців!
Вже традиційно на базі ТзОВ "Фірма Надія" м. Івано-Франківськ організовано навчальний тренінг для студентів спеціальності 241 "Готельно-ресторанна справа". 13 вересня 2018 року студенти груп ОГГ-21, ОРТ-21 ознайомились з основними та додатковими послугами готелю та стали учасниками майстер-класу з ресторанного етикету.
В межах вивчення дисципліни "Вступ до фаху" студенти групи Т-21 спеціальності "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" відвідали провідні торговельні підприємства м. Коломиї: "АТБ маркет" та "Копійочка". Студентам було проведено екскурсії, які сприяли підвищенню зацікавленості у майбутній спеціальності.
В рамках навчальної практики «Вступ до фаху» для студентів другого курсу, які навчаються за спеціальністю «Право» організовано виїзні ознайомчі екскурсії до Коломийського міськрайонного суду, Приватного нотаріуса Коломийського міського нотаріального округу Базюк Т.М., Коломийської місцевої прокуратури, Коломийської районної державної адміністрації, Коломийської міської ради, Коломийського відділу поліції. Студенти ознайомились з обраним фахом і майбутньою спеціальністю; побачили на конкретних прикладах роль і місце юридичної професії в системі органів державної влади та управління; усвідомили важливість ґрунтовних, глибоких знань для досягнення професіоналізму в майбутній діяльності..
20 вересня 2018 року під керівництвом викладачів Басараб Лариси Анатоліівни та Демидюк Оксани Михайлівни на базі туристичного комплексу «Буковель» відбувся виїзний навчальний тренінг для студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» (групи ОГГ-11, ОРТ-31). Під час тренінгу студенти взяли участь в майстер-класі з приготування змішаних напоїв, ознайомились з особливостями формування системи послуг та організаційною структурою туристичного комплексу в цілому.






































