![]() |
23 січня 2019 р. у Музеї історії міста Коломиї відбулась міжвузівська студентська конференція "Соборність - найкоротший шлях розбудови незалежної держави" присвячена 100-річчю Соборності України, яку спільно підготували студенти Коломийського економіко-правового коледжу та Торговельно-економічного коледжу Київського національного торговельно-економічного університету.
Всі учасники конференції отримали грамоти, сертифікати і книги про Коломию.
19 грудня - День святого Миколая. За традицією,цієї ночі діти отримують подарунки. Тому вони вірять в диво , звершуване святим Миколаєм і вчаться в святого бути милосердними. От і студенти коледжу проявили свою милосердність та відвідали Коломийський дитячий будинок-інтернат, що знаходиться по вулиці Староміській 23. Молодь організувала справжнє свято для вихованців інтернату, на якому студенти та діти виконували новорічні пісні та дикламували вірші . А по завершенню свята діти з інтернату отримали подарунки.
15 грудня 2018 р. у Києві відбувся Об'єднавчий собор Української церкви. У святковому концерті з нагоди цього дійства Івано-Франківську область представляв народний аматорський вокальний ансамбль "Черлені пацьорки", солісткою якого є студентка Коломийського економіко-правового коледжу Київського національного торговельно-економічного університету Сидорук Дарина.
15 грудня 2018 року студенти коледжу зустрілися з народним депутатом України, відомим лікарем і політиком, спеціалістом у галузі психології та психіатрії, експертом у сфері управління, комунікації, соціальної сфери та освіти Олегом Березюком, який прочитав науково-популярну лекцію «Межа світів», проаналізувавши шахрайство в історії щодо України і чинники, що впливають на суспільний розвиток.
Віталій Тодорів, голова студентської ради, навчається на 3-му курсі спеціальності “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”: “Ми з колегами організовуємо різноманітні конкурси та змагання, щоб максимально збагатити життя наших студентів яскравими емоціями та незабутніми спогадами. Особисто я задоволений своїм студентським життям, після вступу в коледж для мене відкрилося багато можливостей для реалізації. Мав честь познайомитися з багатьма новими, креативними та цікавими людьми. Бажаю студентам, щоб ці роки були сповнені незабутніми спогадами, яскравими, щирими емоціями, адже студентство – це перехідний період в доросле життя, де не буде часу на гулянки, та й атмосфера буде вже не та…” – розповідає Віталій. До слова, нещодавно він став головою Молодіжної ради міста.



































