Адміністрація та рада студентського самоврядування ВСП " Коломийського економіко - правового фахового коледжу ДТЕУ" вітає збірну команду коледжу дівчат з волейболу, яка зайняла третє загальнокомандне місце у турнірі з волейболу з нагоди Міжнародного дня студента серед навчальних закладів фахової та професійної-технічної освіти Коломийського району.
Борітеся - поборете, Вам Бог помагає!
Це слова людини, яка відчувала свій народ настільки, що минають сотні років, а вони відгукуються нам, стають гаслом боротьби з ворогом, допомагають віднайти своє призначення в історії формування нашої державності.
Конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка залучає до глибшого вивчення Кобзаревої творчості студентів, які уже не вивчають її за програмою, але через більший читацький досвід і розуміння історії можуть ще краще усвідомити роль Шевченка як національного лідера.
Цьогоріч переможницею І етапу конкурсу стала студентка групи Т-21 Софія Борисевич (викладач Інна Бойчук). Участь у другому ( обласному) етапі також принесла перше місце. Тож вітаємо Софію з такою важливою перемогою і бажаємо успіху на всеукраїнському етапі.
День Гідності та Свободи відзначається 21 листопада згідно з указом президента України No872/2014 від 13.11.2014 року.
Цей день установлено "з метою збереження та донесення до сучасного та майбутнього поколінь інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, утвердження ідеалів свободи й демократії, а також віддання шани патріотизму та мужності громадян, які восени 2004-го й у листопаді 2013-го – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав та свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору".
Викладач Оксана СИДОРУК спільно з групою П-21 організувала та провела виховний захід для студентів 1-го курсу з нагоди Дня гідності та свободи.
16.11.23року відбувся гала-концерт фестивалю-конкурсу "Студентська осінь писанкова", який відбувся в Коломийській філармонії імені Олександра Козаренка.
Більше 70 коломийських студентів показали свої таланти з вокалу, хореографії, грі на інструментах. Студенти нашого коледжу не стали винятком і теж показали свої найкращі таланти.
Вокальна група ансамблю «Прикарпатські візерунки» взяла участь у гала-концерті та отримали диплом за зайняте 2 місце в номінації «Вокал- ансамблі», а дует дівчат- Косович Оксани та Драганчук Романи здобули в конкурсі 1 місце в номінації «Вокал- дуети»
Вітаєм наших переможців!
З метою профілактики правопорушень серед студентської молоді 17.11.23року відбулося зустріч студентів з начальником ювенальної превентції - Михайлюком Петром Васильовичем, який провів просвітницьку бесіду щодо шкідливості вживання алкоголю, тютюнопаління та наркотичних засобів. Розповів студентам про правову відповідальність, яку вони несуть за вчинення правопорушень.
З метою практичного вивчення дисципліни «Господарське право» викладач юридичних дисциплін Оксана СИДОРУК організувала та провела для студентів групи П-41 виїзне заняття на базі ТОВ «Сади Підгайчики».
Директор підприємства Оксана Олександрівна Шпак ознайомила студентів з правовими особливостями діяльності товариства, також продемонструвала процес виготовлення соків.
Студенти дізналися про деякі аспекти отримання грандів для середнього бізнесу сьогодні. Пані Оксана розказала про нюанси договірних відносин між суб‘єктами господарювання. Оксана Олександрівна пригостила всіх бажаючих смачним соком власного виробництва. Щиро дякуємо за приділений час та пізнавальну інформацію.
15.11.2023 р. за сприяння та безпосереньої участі міського голови Богдана СТАНІСЛАВСЬКОГО відбулося виїзне заняття з дисципліни "Адміністративне право" студентів гр. П-31, яке організувала та провела Надія СКОБЛИК.
Майбутні юристи мали змогу ознайомитися з особливостями роботи міської ради в умовах дії режиму воєнного стану, зокрема, юридичного, земельного відділів, відділу цивільного захисту населення. Також студенти поспілкувалися з мером, який запропонував активну співпрацю і можливість стажування на базі міської ради.
Висловлюємо подяку Людмилі ЖОЛОБ, начальнику управління персоналом і діловодства, за організацію та проведення даного заходу.
9 листопада 2023 року викладач Оксана СИДОРУК організувала та провела виїзне заняття з дисципліни Фінансове право на тему: «Правове регулювання банківської діяльності» для групи П-41 у Коломийському відділенні АТ «КОМІНБАНК».
Головний економіст відділення Мирослава СУПІЛЬНИК розповіла студентам про особливості продажів банківських продуктів, начальник Ігор СИДОРУК ознайомив з рівнями та видами контролю НБУ за діяльністю комерційних банків. Старший касир Ірина ЖИЛЯК, колишня випускниця нашого коледжу, показала студентам як здійснюється перевірка валюти у касі банку, розказала про основні правила роботи касира.
Щиро дякуємо працівникам Коломийського відділенні АТ «КОМІНБАНК» за цікаве та пізнавальне заняття.



















