Увійти Реєстрація

Увійти

ministry

knteu

vobu.com.ua

Завідувач відділення Обліку та фінансів, кандидат економічних наук, спеціаліст вищої категорії Лиско Оксана Володимирівна.

lusko

 

Відділення Обліку та фінансів готує фахівців за галуззю знань «Управління та адміністрування» за спеціальностями:

- «Облік і оподаткування»

- «Фінанси, банківська справа та страхування»

 За спеціальністю «Облік і оподаткування» відділення готує фахівців для обліково-економічної роботи в організаціях, установах та підприємствах різних галузей діяльності всіх форм власності на посадах бухгалтера, бухгалтера-ревізора, завідувача каси, касира-експерта, інспектора з інвентаризації.

За спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування» випускники можуть працювати в комерційних банках, Державній фіскальній службі, Пенсійному фонді, службі державного казначейства, страхових компаніях, аудиторських фірмах та інших підприємствах та організаціях різних форм власності на посадах: брокера з цінних паперів, дилера з цінних паперів, інспектора з інкасації та перевезення цінностей, кредитного інспектора, інспектора обмінного пункту, касира-експерта, молодшого державного інспектора.

Для спеціальності «Облік і оподаткування» освітньо-кваліфікаційний рівень молодший спеціаліст термін навчання на базі базової середньої освіти 2 р. 10 м. (вступні випробування: Українська мова та Математика), на базі повної середньої освіти 1 р. 10 м. (за сертифікатами ЗНО: Українська мова та література, Історія України або математика або географія).

Для спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» освітньо-кваліфікаційний рівень молодший спеціаліст термін навчання на базі базової середньої освіти 2 р. 10 м. (вступні випробування: Українська мова та Математика), на базі повної середньої освіти 1 р. 10 м. (за сертифікатами ЗНО: Українська мова та література, Історія України або математика або географія).

Випускники мають можливість продовжувати навчання в Київському національному торговельно-економічному університеті на пільгових умовах, в Чернівецькому торговельно-економічному інституті або в коледжі при навчально-консультативному центрі Київського національного торговельно-економічного університету для одержання рівня «спеціаліст», «магістр».

 Студенти на відділенні навчаються в спеціально обладнаних кабінетах, які забезпечені персональними комп’ютерами та мають можливість опановувати спеціалізовані програмні продукти, такі як: 1С Бухгалтерія, Операційний день банку, Податкова звітність тощо.

На відділенні функціонують 3 студентські гуртки професійного спрямування:

- «Юний бухгалтер»;

- «Податковий інспектор»;

- «Банкір».

Щороку на відділенні проводяться професійні свята бухгалтерів та фінансистів, такі як «Кращий за професією», «Бухгалтерський каламбур», «Економічна вікторина», а також студентські науково-практичні конференції, круглі столи за участю провідних фахівців в галузі обліку та фінансів. Окрім того, наші студенти беруть участь у всеукраїнських та міжнародних професійних конкурсах та конференціях.

Також студенти відділення мають можливість займатися у спортивних гуртках та в гуртку художньої самодіяльності.

Майбутні випускники вже сьогодні мають пропозиції по працевлаштуванню від відділень ПАТ КБ «ПриватБанк» міста Коломиї та області, ПАТ КБ «Акцент-Банк», АТ «Укрсиббанк», посадах бухгалтера на підприємствах приватної та державної форм власності та інших фінансових установах.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.13 [8 Голос (ів)]