ministry

knteu

vobu.com.ua

Завідувач відділення обліку, фінансів та сфери обслуговування, кандидат економічних наук, спеціаліст вищої категорії Лиско Оксана Володимирівна.

lusko

 

Відділення обліку, фінансів та сфери обслуговування готує фахівців за галузями знань:

«Управління та адміністрування» за спеціальностями:

- «Облік і оподаткування»

- «Фінанси, банківська справа та страхування»

«Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

"Сфера обслуговування" за спеціальністю:

-«Готельно-ресторанна справа» (освітня програма «Готельне обслуговування»)
- «Готельно-ресторанна справа» (освітня програма «Ресторанне обслуговування») 
 
 

 За спеціальністю «Облік і оподаткування» відділення готує фахівців для обліково-економічної роботи в організаціях, установах та підприємствах різних галузей діяльності всіх форм власності на посадах бухгалтера, бухгалтера-ревізора, завідувача каси, касира-експерта, інспектора з інвентаризації.

За спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування» випускники можуть працювати в комерційних банках, Державній фіскальній службі, Пенсійному фонді, службі державного казначейства, страхових компаніях, аудиторських фірмах та інших підприємствах та організаціях різних форм власності на посадах: брокера з цінних паперів, дилера з цінних паперів, інспектора з інкасації та перевезення цінностей, кредитного інспектора, інспектора обмінного пункту, касира-експерта, молодшого державного інспектора.


За спеціальністю "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" випускники можуть працювати менеджерами, комерційними агентами, брокерами, товарознавцями-експедиторами, директорами малої торгівельної фірмі, завідувачем ринку, керуючим магазину, складу, відділу, інспектором з контролю якості продукції, комерційним та торгівельним агентом, комівояжером, товарознавцем, торговим брокером, експедитором, інструктором.

За спеціальністю Готельно-Ресторанна справа (освітня програма "Готельне обслуговування") можуть працювати адміністратором готелю (туркомплексу) та ресторанів, оператором автоматизованого розрахунку, організатором роботи з кадрами та господарською діяльністю, інспектором з контролю якості послуг, фахівцем з організації зеленого туризму, фахівцем з гостинності в місцях розміщення (готелі, туркомплекси), консультантом з подорожей, організатором дозвілля. 

За спеціальністю Готельно-Ресторанна справа (освітня програма "Ресторанне обслуговування") можуть працювати  менеджером торгового залу, менеджером ресторану, кафе, бару, інспектором з контролю якості послуг, інспектором з організаційних питань, спеціалістом маркетингової та комерційної діяльності, спеціалістом з очолення підрозділів малого та середнього бізнесу.

Для спеціальності «Облік і оподаткування» освітньо-професійний ступінь фаховий молодший бакалавр термін навчання на базі базової середньої освіти 2 р. 10 м. (вступні випробування: Українська мова та Математика), на базі повної середньої освіти 1 р. 10 м. (за сертифікатами ЗНО: Українська мова та література, Історія України або математика або географія).

Для спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» освітньо-професійний ступінь фаховий молодший бакалавр термін навчання на базі базової середньої освіти 2 р. 10 м. (вступні випробування: Українська мова та Математика), на базі повної середньої освіти 1 р. 10 м. (за сертифікатами ЗНО: Українська мова та література, Історія України або математика або географія).

Для спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» освітньо-професійний ступінь фаховий молодший бакалавр термін навчання на базі базової середньої освіти 2 р. 10 м. (вступні випробування: Українська мова та Географія), на базі повної середньої освіти 1 р. 10 м. (за сертифікатами ЗНО: Українська мова та література, Історія України або математика або географія).

Для спеціальності «Готельно-ресторанна справа» (освітня програма "Готельне обслуговування") освітньо-професійний ступінь фаховий молодший бакалавр термін навчання на базі базової середньої освіти 3 р. 10 м. (вступні випробування: Українська мова та Географія), на базі повної середньої освіти 2 р. 10 м. (за сертифікатами ЗНО: Українська мова та література, Історія України або математика або географія).

Для спеціальності «Готельно-ресторанна справа» (освітня програма "Ресторанне обслуговування") освітньо-професійний ступінь фаховий молодший бакалавр термін навчання на базі базової середньої освіти 2 р. 10 м. (вступні випробування: Українська мова та Географія), на базі повної середньої освіти 1 р. 10 м. (за сертифікатами ЗНО: Українська мова та література, Історія України або математика або географія).

Випускники мають можливість продовжувати навчання в Київському національному торговельно-економічному університеті на пільгових умовах, в Чернівецькому торговельно-економічному інституті або в коледжі при навчально-консультативному центрі Київського національного торговельно-економічного університету для одержання рівня «бакалавр», «магістр» та у Познанській академії готельного бізнесу та громадського харчування Республіка Польща).

 Студенти на відділенні навчаються в спеціально обладнаних кабінетах, які забезпечені персональними комп’ютерами та мають можливість опановувати спеціалізовані програмні продукти, такі як: 1С Бухгалтерія, Операційний день банку, Податкова звітність тощо.

На відділенні працює віртуально-тренінговий готельний комплекс «Перлина Коломийщини», віртуально-туристична фірма «Мандри», віртуально-тренінгова лабораторія«Ресторан», де студенти мають змогу засвоювати практичні навички якісної професійної майстерності з урахуванням потреб іноземного та вітчизняного споживача.

На відділенні функціонують 3 студентські гуртки професійного спрямування:

- «Юний бухгалтер»;

- «Податковий інспектор»;

- «Банкір».

Для розвитку творчих здібностей студентів викладачами відділення проводиться науково-дослідницька робота. Це дає змогу приймати участь в тематичних студентських наукових конференціях, які проводяться на рівні коледжу, міста, регіону. Щороку на відділенні проводяться професійні свята бухгалтерів та фінансистів, такі як «Кращий за професією», «Бухгалтерський каламбур», «Економічна вікторина», а також студентські науково-практичні конференції, круглі столи за участю провідних фахівців в галузі обліку та фінансів. Окрім того, наші студенти беруть участь у всеукраїнських та міжнародних професійних конкурсах та конференціях.

Також студенти відділення мають можливість займатися у спортивних гуртках та в гуртку художньої самодіяльності.

Майбутні випускники вже сьогодні мають пропозиції по працевлаштуванню від відділень ПАТ КБ «ПриватБанк» міста Коломиї та області, ПАТ КБ «Акцент-Банк», АТ «Укрсиббанк», посадах бухгалтера на підприємствах приватної та державної форм власності та інших фінансових установах, у готельно-ресторанних та туристичних комплексах Івано-Франківщини зокрема у таких як «Буковель», «Карпати», «Станіславський», «Казимир»; «Надія» (м.Івано-Франківськ); «Писанка», "Коломия", «Троя», «Монарх», «Край неба», мережі супермаркетів «Фокстрот», «Гостинний дім», «Епіцентр», та інших підприємствах і організаціях торгівлі Івано-Франківської області.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.29 [12 Голоса (ов)]