Увійти Реєстрація

Увійти

ministry

knteu

vobu.com.ua

lusko      Завідувач відділення кандидат економічних наук Лиско Оксана Володимирівна.
      Відділення готує фахівців за галуззю знань «Економіка і підприємництво» за спеціальностями:
      «Бухгалтерський облік»
      «Фінанси і кредит»

      За спеціальністю «Бухгалтерський облік» відділення готує фахівців для обліково-економічної роботи в організаціях, установах та підприємствах різних галузей діяльності всіх форм власності на первинних посадах бухгалтера, бухгалтера-ревізора, завідувача каси, касира-експерта, рахівника, інспектора з інвентаризації.
      За спеціальністю «Фінанси і кредит» фахівці можуть працювати у фінансових управліннях, державних податкових інспекціях, контрольно-ревізійній службі, відділах державних місцевих адміністрацій, у бюджетних установах і організаціях, в регіональних управліннях Національного банку України, комерційних банках, пенсійних фондах, кредитних спілках, розрахункових центрах, управліннях інкасації та інших фінансово-кредитних установах на посадах: брокера з цінних паперів, дилера з цінних паперів, страхового агента, інспектора з інкасації та перевезення цінностей, кредитного інспектора, інспектора обмінного пункту, бухгалтера, касира-експерта, рахівника, інспектора-ревізора, молодшого державного інспектора, інспектора з інвентаризації, інспектора з контролю за цінами, інспектора цін, інспектор з експорту.

Для спеціальності «Бухгалтерський облік» освітньо-кваліфікаційний рівень молодший спеціаліст термін навчання на базі базової середньої освіти 2 р. 10 м., на базі повної середньої освіти 1 р. 10 м.
      Для спеціальності «Фінанси і кредит» освітньо-кваліфікаційний рівень молодший спеціаліст термін навчання на базі базової середньої освіти 2 р. 10 м., на базі повної середньої освіти 1 р. 10 м.
      На відділенні працюють висококваліфіковані викладачі, серед них 4 кандидати наук, 5 викладачів-методистів та 7 викладачів вищої категорії.
      Всю роботу на відділенні спрямовано на підготовку висококваліфікованих фахівців. Наші випускники є конкурентоспроможними на сучасному ринку праці.
      Студенти на відділенні навчаються в спеціально обладнаних кабінетах, які забезпечені персональними комп’ютерами та мають можливість опановувати програмні продукти, такі як: 1С Бухгалтерія, Операційний день банку, Податкова звітність, АСОПД/КОМПТЕХ тощо.
gram1      Наші студенти беруть участь в обласних та всеукраїнських конкурсах із інформатики та комп’ютерної техніки, страхування, інформаційних систем і технологій в обліку, на яких неодноразово займають призові місця. Зокрема, у 2010 р. студентка Ольга Яремчук здобула І місце у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу «Комп’ютерні технології в бухгалтерському обліку» та представляла область у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу у м. Запоріжжя.
      Випускники мають можливість продовжувати навчання в Київському національному торговельно-економічному університеті на пільгових умовах, в Чернівецькому торговельно-економічному інституті або в коледжі при навчально-консультативному центрі Київського національного торговельно-економічного університету для одержання рівня «спеціаліст», «магістр».
     Продовження навчання за ступеневою освітою здійснюється без подання сертифіката Українського центру оцінювання якісної освіти.vidoblfin1
     Надаємо якісну повну загальну середню освіту (свідоцтво про атестацію від 29.05.2006 року №091000 визнано атестованим за статусом загальноосвітньої школи ІІІ ступеня, рівень - "атестовано з відзнакою").
      Щороку на відділенні проводяться професійні свята бухгалтерів та фінансистів, такі як «Кращий за професією», «Бухгалтерський каламбур». 18 березня 2010 року в рамках святкування було проведено конкурс «Бухгалтерський каламбур» переможцями, якого стала команда групи ФК-21 «Баблокоси». Переможці нагороджені грамотами, цінними подарунками.
      З метою розвитку наукового мислення, професійної майстерності студентів на відділенні організована науково-дослідницька робота. Під керівництвом викладачів студенти працюють над науковими дослідженнями, зокрема: vidoblfin2«Перспектива впровадження та розвитку обов’язкового методичного страхування в Україні», «Зайнятість молоді в регіоні в умовах фінансово-економічної кризи», «Стан чинної податкової системи та шляхи її вдосконалення», «Організація та методика обліку безготівкових розрахунків» тощо. Результатом науково-дослідницької роботи є проведення наукових регіональних конференцій за участю спеціалістів банків, фінансових структур та інших організацій та установ. Кращі студенти нагороджуються грамотами, подяками із записом у трудову книжку.
      Наші випускники працюють у різних сферах діяльності, займають керівні посади: Максимчук Василь Іванович – головний бухгалтер ВАТ «Коломияводоканал», Чуйко Володимир Тарасович – керуючий Галицьким відділенням «Укрсоцбанку», Попелюк Роман Михайлович - головний спеціаліст Районного центру соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді Коломийської райдержадміністрації, Пундик Ніна Дмитрівна – заступник начальника відділу активних та пасивних операцій банку КБ «Південкомбанк» (м. Київ), Бойчук Назар Васильович – бухгалтер аудиторської компанії BAKER TILLY UKRAINE (м. Київ), Польова Олена Андріївна – головний спеціаліст відділу з призначення та перерахунку спеціальних та пільгових пенсій Пенсійного фонду України (м. Хмельницький); Гаєва Уляна Мирославівна продовжила навчання у Вестмінстерському університеті в Лондоні (Westminster University in London (financy)) та ін.
      Випускники коледжу в основному працевлаштовані за спеціальністю. З ними охоче працюють роботодавці, тому що наші студенти одержують в Коломийському економіко-правовому коледжі якісні, ґрунтовні знання.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.90 [5 Голос (ів)]