5.03.26р. у коледжі відбулася зустріч студентів юридичної спеціальності з психологами «Центру життєстійкості», присвячена темі впливу ментального здоров’я на права людини.
Під час спілкування студенти обговорили, як психологічний стан людини може впливати на здатність відстоювати свої права, приймати рішення та взаємодіяти з іншими.
Особливий інтерес викликало практичне заняття у форматі моделювання судового засідання, де студенти мали змогу спробувати себе в ролі учасників судового процесу та проаналізувати ситуацію з позиції прав людини.
Студентки 3 курсу відділення «Обліку, фінансів та сфери обслуговування» — Фучик Тетяна(гр.Б-31), Йонаш Ольга( гр.Б-21), Квартюк Іванна (гр.ФК-31)— сьогодні, 25.02.2026 р., взяли участь у Всеукраїнській студентській олімпіаді з бухгалтерського обліку та оподаткування (науковий керівник — Онищук А. А.), приуроченій до 80-річчя Державного торговельно-економічного університету.
Учасниці олімпіади гідно представили коледж на всеукраїнській арені: Тетяна зайняла перше місце, Іванна та Ольга- друге!
Вітаємо та пишаємося нашими студентками!
День безпечного інтернету (Safer Internet Day) – це щорічна глобальна ініціатива, започаткована в Європейському Союзі, яка акцентує увагу на формуванні культури безпечного користування цифровими технологіями.
У 2026 році SaferInternetDay відбувся 10 лютого, а заходи з нагоди Міжнародного дня безпечного Інтернету тривали з 10 по 27 лютого.
ВСП «Коломийський економіко-правовий фаховий коледж» активно долучився до інформаційної кампанії з нагоди Міжнародного дня безпечного Інтернету, що проводиться на національній платформі «Дія.Освіта».
Студенти коледжу опрацьовують навчальні матеріали та практичні інструменти, запропоновані платформою «Дія.Освіта», які допомагають поглибити знання з персональної кібергігієни, навчитися захищатися від фішингу, розпізнавати маніпуляції та формувати для себе безпечне онлайн-середовище. Це сприяє вихованню культури спілкування в мережі та усвідомленню того, що персональна кібергігієна у сучасному цифровому світі є важливою складовою повсякденного життя та професійної діяльності.
Студенти успішно виконали завдання онлайн-квесту «Гієна Гігієна і МереЖах», розробленому Міністерством цифрової трансформації України для платформи «Дія.Освіта». За підсумками участі студенти отримали сертифікати, що засвідчує їхню активну громадянську позицію та відповідальне ставлення до питань безпеки в онлайн-середовищі.
У нашому закладі відбулася надзвичайно важлива та актуальна зустріч студентів групи К-11 із представниками Центру життєстійкості.
Фахівці поділилися знаннями та практичними інструментами, спрямованими на формування навичок першої психологічної допомоги, уміння розпізнавати ознаки стресу й тривожності та ефективно знижувати їх рівень у повсякденному житті.
Зустріч проходила у форматі живого діалогу, з практичними вправами та обговоренням реальних життєвих ситуацій. Атмосфера довіри й відкритості дала можливість кожному відчути підтримку та впевненість.
Дякуємо представникам Центру життєстійкості за важливу місію та цінний досвід!
17 лютого студенти групи ОРТ-21 з викладачем Тетяною Кучерян провели заняття з організації обслуговування на тему «Організація обслуговування у кавʼярнях» на базі кавʼярні-кафе “Pradiso L.A.V.”
Бариста Ірина Смушак розповіла про особливості роботи у закладі такого типу та поділилася секретами приготування різних видів кави. Студенти мали змогу самостійно приготувати кавовий напій з елементами лате-арту.
16.02.2026 в коледжі відбувся виховний захід приурочений Дню Єднання - святу єдності та віри. Наш коледж сьогодні бився в унісон із серцем України.
Захід до Дня єднання став не просто подією, а справжнім проявом нашої спільної сили духу. У словах, виступах, поглядах і оплесках відчувалося головне — ми разом, ми підтримуємо одне одного, ми віримо в нашу державу.
Наша сила — в єдності, наша віра — в перемозі, наше майбутнє — разом.
Заняття на тему «Організація обслуговування в закладах ресторанного господарства для дітей» з дисципліни «Організація обслуговування» викладач Тетяна Кучерян з студентами групи ОРТ-21 провели у ДРЦ «Hubba bubba». Ольга Сваричевська, адміністраторка закладу ознайомила майбутніх рестораторів із особливостями сервісу для дітей, продемонструвала тематичні зали для святкування та ігрові зони. Офіціантка Квітослава презентувала спеціалізований посуд для подачі страв і напоїв, адаптований для маленьких споживачів.
Особливістю роботи дитячих закладів є надання послуг з дозвілля, тому особливу увагу було звернуто на роботу аніматорів. Аніматорка Анастасія Макарук, поділилася секретами професійної майстерності, показала костюмерну та розповіла, як за допомогою реквізиту створювати незабутню атмосферу свята.
12 лютого викладач коледжу Демидюк Оксана Михайлівна провела виїзне заняття з менеджменту зі студентами 3 курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» на базі ДРЦ “Hubba bubba”. Адміністратор закладу Ольга Сваричевська розповіла про особливості керівництва та роль менеджера в організації. Студенти дізналися правила спілкування з працівниками, шляхи вирішення конфліктів в колективі та особливості пошуку спільної мови як з персоналом так і з відвідувачами. Під час заняття обговорювали також стилі керівництва, мотивацію працівників і важливість ефективної комунікації.



















