Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років.
Масовий голод 1932-1933 рр. був наслідком не стихійного лиха, а спланованих системних заходів тоталітарного комуністичного режиму.Голодомор – це трагедія багатомільйонної нації, яку впродовж десятиліть ретельно приховували, заперечували, не визнавали.
Студенти коледжу вшанували пам'ять жертв комуністичного геноциду в умовах повномасштабної геноцидної війни Росії проти України. Трагічні події, які ми переживаємо, засвідчують, що жива пам’ять надзвичайно важлива. Ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені, а жертви – гідно вшановані.





