25.05.24р пройшла фінальна руханка серед студентської молоді ВСП «Коломийський економіко-правовий фаховий коледж ДТЕУ» Руханка-флешмоб була приурочена Всесвітньому дню здоровʼя, який цьогоріч проходив під гаслом «Моє здоровʼя, моє право».
Мета святкування — підкреслити важливість здоров'я кожної людини і людства в цілому. У наш час здоров'я — це не відсутність хвороб, а фізична, психологічна, соціальна гармонія людини, її доброзичливе ставлення як до інших людей, так і до навколишнього середовища.





