&feature=player_embedded" rel="width[1024];height[768]" target="_blank">
15 червня 2013 р. відбувся випускний вечір школи шляхетної українки, під час якого директор Коломийського економіко-правового коледжу Гарарук Людмила Вікторівна та викладачі Данищук Галина Дмитрівна, Кучерян Тетяна Іванівна та Басараб Лариса Анатоліївна були нагороджені грамотами та подяками від міського голови за активну громадську позицію.



