29.09.23р студентська команда «Патріот» взяла участь у міському турнірі з лазертагу, який організували та провели Управління культури та туризму Коломийської міської ради.
Метою заходу було:
- поширення серед молоді ідеї активного відпочинку;
- розвиток у молоді патріотичних почуттів;
- формування здорового способу життя.





