Адміністрація та рада студентського самоврядування ВСП " Коломийський економіко - правовий фаховий коледж ДТЕУ" вітає збірну команду юнаків коледжу з футзалу за зайняте 3 командне місце у турнірі між студентами навчальних закладів фахової та професійної-технічної освіти Коломийської ТГ.





