ministry

vobu.com.ua

nmc

organic

27 квітня відбувся круглий стіл «Чорнобиль. Погляд крізь роки». Студенти групи П-41 підготували доповіді у формі презентацій, відеороликів, фотоколажів, аналітичних досліджень щодо подій, які відбувалися 37 років тому на Чорнобильській АЕС.

Наслідки аварії залишаються предметом обговорення світової наукової спільноти до сьогодні. За визначенням UNSCEAR і ВООЗ, Чорнобильська катастрофа віднесена до аварій ядерних об’єктів найвищого рівня.

Студенти згадали також про те, що на початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну ЧАЕС понад місяць була окупована російськими військами, перш ніж вони відступили наприкінці березня 2022 року.

Організувала захід викладач юридичних дисциплін Оксана СИДОРУК

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.71 [17 Голоса (ов)]