27 квітня відбувся круглий стіл «Чорнобиль. Погляд крізь роки». Студенти групи П-41 підготували доповіді у формі презентацій, відеороликів, фотоколажів, аналітичних досліджень щодо подій, які відбувалися 37 років тому на Чорнобильській АЕС.
Наслідки аварії залишаються предметом обговорення світової наукової спільноти до сьогодні. За визначенням UNSCEAR і ВООЗ, Чорнобильська катастрофа віднесена до аварій ядерних об’єктів найвищого рівня.
Студенти згадали також про те, що на початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну ЧАЕС понад місяць була окупована російськими військами, перш ніж вони відступили наприкінці березня 2022 року.
Організувала захід викладач юридичних дисциплін Оксана СИДОРУК





