19 жовтня 2022р. відбулося виїзне заняття з дисципліни «Адміністративне право» у ЦНАП м. Коломия.
Адміністратор центру пані Мирослава розповіла студентам групи П-31 про особливості роботи установи в умовах дії правового режиму воєнного стану. Заняття організувала і провела Надія СКОБЛИК, викладач юридичних дисциплін.





