28 вересня Тетяна Кучерян організувала виїзне заняття з "Барної справи" для студентів 3 курсу спеціальності "Ресторанне обслуговування", яке відбулося на базі кафе-піцерії "Даніель".
Адміністратор закладу Михайло Зварич ознайомив майбутніх рестораторів з діяльністю бару та організацією праці бармена. Студенти отримали вичерпні відповіді на всі свої запитання.





