16 лютого 2022 року в рамках виконання Указу Президента України від 14.02.2022р. № 53/20221 «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства» педагогічний колектив та студенти Відокремленого структурного підрозділу «Коломийський економіко-правовий фаховий коледж Державного торговельно-економічного університету» забезпечили урочисте підняття Державного Прапору України та виконання Державного Гімну України.




