06.07.2021 року на подвір’ї коледжу відбулося урочисте вручення дипломів випускникам ВСП «Коломийський економіко-правовий фаховий коледж КНТЕУ» . Ця подія дуже хвилююча для всіх: викладачів, студентів, батьків, адже це свято юності, молодості, краси і надій.
Дорогі випускники 2021 року, коледж вітає вас з цією важливою подією і бажає вам щастя та успіху на шляху до своєї мрії!





