Вітаємо переможців обласного конкурсу творчих робіт «Я створив собі свій світ…», приуроченого 150-річчю від дня народження Василя Стефаника:
- Марію Пітиляк, студентку групи ОРТ-11, яка здобула І місце в номінації «Конкурс творчих робіт «В серці моїм світ шовком тканий…» і була нагороджена цінним подарунком;
- Жолобайло Єву-Роксолану, студентку групи ОГГ-21, яка здобула ІІ місце в номінації «Конкурс відеоробіт «Золотою стрілою прорізую світляні висоти…»;
- Станіславську Юлію, студентку групи Б-11, яка здобула ІІІ місце в номінації: «Конкурс читців «Буду слово своє ламати… на соняшні промінчики»;
- Феняк Уляну, студентку групи ОРТ-21, яка брала участь у конкурсі читців і була нагороджена дипломом учасника.
Дякуємо заступнику директора з виховної роботи Наталії Ігорівні Мельничук та викладачу української мови і літератури Любові Іванівні Масловській за творчу підтримку учасників.





