Вітаємо студентку групи ОГГ-21 Іванну Марусик, яка взяла участь у І Всеукраїнському конкурсі-фестивалі "На струнах Кобзаревої душі" і стала лауреатом І премії у двох номінаціях: online популярність та художнє читання. Бажаємо успіхів, творчого натхнення і перемог у майбутньому!





