"Мови – це важливо!” – цей вислів обрано ЮНЕСКО гаслом Міжнародного дня рідної мови.
21 лютого представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови. Свято було започатковано у листопаді 1999 року на тридцятій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у Парижі. Його мета - звернути увагу на зникаючі мови, підтримати мовне та культурне різноманіття.
В цей день наголошують на захисті мови як культурної спадщини кожної національності. Саме цьому дню студенти та викладачі нашого коледжу присвятили круглий стіл: "Культуромовна особистість фахівця ХХІ століття"




