26.11.2020 р. для студентів 1-2 курсів Тетяна Кучерян підготувала та провела виховний захід присвячений Дню пам’яті жертв Голодоморів. Метою заходу є відновлення історичної пам’яті про Голодомор 1932-1933 років, формування в студентів поваги до минулого України, виховання громадянської свідомості, почуття співпереживання.




