З нагоди Дня юриста в коледжі були проведені наступні заходи за участі студентів відділення правознавства та інформаційних технологій:
- онлайн-зустріч із Євгеном ПРОНІНИМ, директором юридичної компанії «Грищенко, Пронін і партнери» (м. Київ);
- зустріч із юрисконсультом Центру розвитку місцевого самоврядування Михайлом ІВАШКІВИМ;
- юридичний квест «THE LAWYER QUEST 2020», який організували студенти Тетяна ТЕЛІЖЕНКО та Любомир ГРИГОРІВ під керівництвом голови циклової комісії юридичних дисциплін Оксани СИДОРУК. Переможці квесту: 1 місце – команда «Жак Фреско» (група П-41), 2 місце – команда «Юридичні орли» (група П-31), 3 місце – команда «Папіки» (група П-42).





