Чи подобається вам наш новий сайт?

Так! - 74%
Ні. - 7.2%
Краще ніж було. - 6.7%
Не зовсім. - 2.2%
Верніть старий сайт! - 2.2%
Не знаю. - 7.6%

Всього прийняли участь в опитуванні: 223
Голосування закінчене ...: Листопад 13, 2014

ministry

knteu

vobu.com.ua

Згідно плану роботи коледжу з 27.02.2020 р. по 11.03.2020 р. проходила декада циклової комісії природничо-математичних дисциплін.

 2 березня проходив позааудиторний захід по результатах науково-пошукової роботи студентів на тему «Математичний калейдоскоп», який підготували та провели викладачі Лугова Л.Б. та Данилишин С.Б. Учасники заходу презентували свої роботи, в яких збирали матеріали про цікаві факти життя та діяльність видатних математиків, використання математики в майбутній професії, нерозв’язані задачі математики та інше.

 3 березня викладачами Данилишин С.Б. та Луговою Л.Б. був проведений позааудиторний захід з використанням випереджувальних завдань «Математична майстерня». Захід пройшов під гаслом «Математика не навчить нас додавати кохання чи віднімати ненависть, проте вона допоможе зрозуміти, що кожна проблема має розв’язок». Були представленні такі майстерні: Майстерня «SpeedCubing», Майстерня «Фрактали», Майстерня «Трубогранники», Майстерня «Memory», Майстерня їстівних шахів, Майстерня голограм. Майстер-класи та розваги проводились для студентів-першокурсників. Вони мали змогу створити многогранники, Платонові та Евклідові тіла з коктейльних трубочок і зубочисток, вирізати з кольорового паперу фрактали та Архімедові тіла. Процес створення трубогранників та фракталів відмінно розвиває просторову уяву. Також був проведений турнір між спідкуберами зі швидкісного збирання Кубика Рубіка. Весело та цікаво відбувалася інтелектуальна гра «Memory» - тренажер, який розвиває пам’ять. Учасники заходу не залишилися голодними, адже більшість з них взяли участь у турнірі з їстівних шахів. Цікавинкою заходу були створені студентами голограми.

6 березня серед студентів перших та других курсів проходила гра «Найрозумніший математик» Intellitеst, яку провели викладачі Лугова Л.Б. та Данилишин С.Б. Переможцями гри стали: Цибак Діана (група Фк-11) – І місце, Опришко Вікторія (група Фк-21) та Лиско Володимир (група Бм-21) – ІІ місце, Гавдан Марія (група Т-11) та Штеф’юк Роксолана (група ОРТ-11) – ІІІ місце.

 10 березня студенти групи П-11 під керівництвом викладача Маник І.Т. презентували дослідницькі проекти з хімії на теми: «Октанове число та якість бензину», «Цетанове число дизельного палива», «Біогаз», «Збалансоване харчування – запорука здорового життя», «Виведення плям органічного походження», «Дослідження маркування виробів із полімерних матеріалів і пластмас». Пошукова проектна діяльність студентів включала не тільки використання інноваційної технології «Лепбук», але і створення мобільних додатків до них (QR-коди).

 11 березня серед студентів других курсів викладачем Гаврилюк О.В. було проведено географічний брейн-ринг на тему: «Світ навколо нас». Цьогорічними переможцями стали студенти групи ОГГ-21, які виявили глибокі знання політичної карти світу.

 27 лютого викладачами Луговою Л.Б. та Данилишин С.Б. серед студентів перших курсів була проведена олімпіада з математики. Переможцями І туру олімпіади стали:

  • Германюк Лілія (група ОРТ-11) – перше місце;
  • Романюк Ангеліна (група ОРТ-11) – друге місце;
  • Грицюк Христина (група Т-11)  третє місце;

28 лютого викладачем Маник І.Т. серед студентів перших курсів була проведена олімпіада з хімії. Переможцями І туру олімпіади стали:

  • Германюк Лілія (група ОРТ-11)  перше місце;
  • Гуменюк Вікторія (група Ф-11) – друге місце;
  • Романюк Ангеліна (група ОРТ-11)  третє місце;

 4 березня викладачем Масловським О.О. серед студентів перших курсів була проведена олімпіада з фізики. Перше місце в олімпіаді здобула Германюк Лілія (група ОРТ-11).

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [3 Голоса (ов)]