21.02.2020 р. студенти коледжу під керівництвом викладачів історії Гарат Р.Б. та Гаврилюк Г.М. взяли участь у міжвузівській студентській конференції "З історії студентського руху: минуле та сьогодення", яка проводилась на базі торговельно-економічного коледжу КНТЕУ у місті Київ.





