21 травня 2019 року студенти випускних груп коледжу взяли участь у Дні кар’єри, який проходив за ініціативи Коломийської міськрайонної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості на базі Коломийського індустріально-педагогічного технікуму під гаслом «Живи та працюй в Україні». Студенти отримали приємні враження від участі.








