Викладачі Коломийського економіко-правового коледжу Сидорук О.В., Гаврилюк О.В. та Ябчаник Ю.І. прийняли участь у Ярмарку професій, який організував Надвірнянський центр зайнятості на базі Делятинського ліцею №2 Делятинської ОТГ. Щиро вдячні організаторам заходу та вчителям ліцею Галині Черленюк та Володимиру Черленюку за запрошення.








