13 лютого 2019 року студенти коледжу провели День гостинності в Коломийській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 імені Т.Г.Шевченка Коломийської міської ради Івано-Франківської області. Учням восьмих та дев’ятих класів було презентовано дослідження студентів коледжу на тему «Безпека цифрових технологій». Присутні мали можливість ознайомитись з доповідями, в яких студенти розповіли про види шахрайства в інтернеті, про покупки через інтернет, як не стати жертвами інтернет-шахраїв.
Підготувала студентів викладач Лаптєва Лариса Олексіївна, організатором зустрічі була Лугова Лідія Богданівна.
Виносимо подяку директору школи Лазору Богдану Тадейовичу та педагогічному колективу за сприяння у проведенні заходу.





