ministry

vobu.com.ua

nmc

organic

 

13 лютого 2019 року студенти коледжу провели День гостинності в Коломийській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №5 імені Т.Г.Шевченка Коломийської міської ради Івано-Франківської області. Учням восьмих та дев’ятих класів було презентовано дослідження студентів коледжу на тему «Безпека цифрових технологій».  Присутні мали можливість ознайомитись з доповідями, в яких студенти розповіли про види шахрайства в інтернеті, про покупки через інтернет, як не стати жертвами інтернет-шахраїв.

Підготувала студентів викладач Лаптєва Лариса Олексіївна, організатором зустрічі була Лугова Лідія Богданівна.

Виносимо подяку директору школи Лазору Богдану Тадейовичу та педагогічному колективу за сприяння у проведенні заходу.

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]