Студенти відділення правознавства взяли участь у презентації книги краєзнавців Миколи Савчука та Володимира Гавриленка "Коломия ЗУНР/ЗО УНР", що відбулась у музеї історії міста. Також студенти з цікавістю переглянули телевізійний доробок-фільм "Першолистопадові події в Коломиї. ЗУНР 1918 р.", який представив краєзнавець Василь Нагірний.








