Увійти Реєстрація

Увійти

ministry

knteu

vobu.com.ua

«Людина, для якої книжка вже у дитинстві стала такою необхідною, як скрипка для музиканта, як пензель для художника, ніколи не відчуває себе обділеною, збіднілою і спустошеною» (В. Сухомлинський).

7 листопада 2018 року в коледжі відбулось методичне об’єднання завідувачів бібліотеками ВНЗ І-ІІ р.а. Івано-Франківської області. Темою семінару була краєзнавча робота в контексті навчально-виховної діяльності бібліотеки сучасного закладу освіти. Бібліотека коледжу представила віртуальні екскурсії по місту Коломия, які перекладені на польську, німецьку та англійську мови .

З доповідями виступили зав. бібліотекою Ябчаник Ю.І., віртуальну екскурсію «Околиці старого міста» представив викладач сфери обслуговування Юр’як Р.І., також надзвичайно корисним та пізнавальним був виступ методиста Івано-Франківського ОІППО – Столярчук Г.Я.

На завершення учасникам методоб’єднання було проведено міні-презентацію книги Т. Ніколаєвої «Український костюм. Надія на ренесанс», яка отримала схвальні відгуки гостей навчального закладу.

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.25 [6 Голос (ів)]