Студенти групи ОРТ-11 на чолі із завідувачем відділення О.В. Вінтоняк 17.05.2018р. взяли участь у зустрічі з відомим українським вченим, літературознавцем Романом Піхманцем, що відбулась у Музеї історії міста Коломиї за ініціативи Центру досліджень "Покутської трійці".








