19.04.2018 р. студенти I курсів разом з викладачем Гаврилюк О.В. провели виховний захід на тему: "21 квітня - Український День довкілля".
Метою заходу було розширити поняття про сучасний стан навколишнього природного середовища та прищепити бажання бути у своєму довкіллі турботливим господарем.
В рамках заходу студенти ознайомилися з проблемами поводження з твердими побутовими відходами та організували конкурс "Еко-подіум".





