ministry

vobu.com.ua

nmc

organic

 

19.04.2018 р. студенти I курсів разом з викладачем Гаврилюк О.В. провели виховний захід на тему: "21 квітня - Український День довкілля".

Метою заходу було розширити поняття про сучасний стан навколишнього природного середовища та прищепити бажання бути у своєму довкіллі турботливим господарем.

В рамках заходу студенти ознайомилися з проблемами поводження з твердими побутовими відходами та організували конкурс "Еко-подіум".

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [4 Голоса (ов)]