Увійти Реєстрація

Увійти

ministry

knteu

vobu.com.ua

 

У період з 26. 03. 2018р. до 30. 03.2018р. у Коломийському економіко-правовому коледжі КНТЕУ був організований тиждень іноземної мови.

Голова циклової комісії П.В. Капатрук та викладачі Т. В. Куничак, А.Е.Новіцька, Ю. І. Ябчаник разом із студентами провели пошукову роботу зі збору матеріалів про готельний бізнес України та країн, мови яких вивчають, про приватні готельні комплекси Прикарпаття. Результати роботи були висвітлені на позааудиторному заході на тему «У готелі» (польською, англійською та німецькою мовами).

Постійний пошук новизни, ріст своєї педагогічної майстерності, творчий та науковий підхід до своєї праці був продемонстрований викладачами циклової комісії іноземних мов на навчально-методичній конференції «Формування комунікативної компетентності у студентів під час вивчення іноземної мови».

Новітні методи та прийоми, які стимулюють діяльність студентів, заставляють їх творчо думати, були представлені викладачем німецької мови П. В. Капатрук на практичному відкритому занятті на тему «Мистецтво».

З метою розвитку творчих здібностей студентів була проведена олімпіада з англійської та німецької мови. Так, за результатами олімпіади переможцями стали:

1 місце:

Мельничук Тарас (група ОРТ 21, англійська мова)

Стефанців Сніжана (група П 21, німецька мова)

Тимошенко Діана (група ООГ 21, німецька мова)

2 місце  

Кривюк Діана (група П 11, англійська мова)

Зубрин Марина (група ФК 21, німецька мова)

3 місце

Сидорук Дарина (група ОРТ 11, англійська мова)

Головата Віта ( група ОРТ 21, німецька мова)

 

Тиждень іноземної мови в Коломийському економіко-правовому коледжі показав велику зацікавленість студентів у науково-дослідницькій роботі, суттєво підвищив інтерес до вивчення іноземних мов та розширив знання студентів з англійської, німецької та польської мови.

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.40 [5 Голос (ів)]