21 березня 2018 року студенти четвертого курсу відділення правознавства з викладачами юридичних дисциплін Андріїшин Д.І. та Боднарським М.В. провели виїзне заняття у Коломийському міськрайонному суді.
Прес-секретар суду Ірина Гладуняк та консультант суду Михайло Прислупський розповіли майбутнім правникам багато цікавої та корисної інформації про організацію та діяльність місцевого суду. Викладачі та студенти коледжу також були присутніми на колегіальному судовому засіданні.







