Увійти Реєстрація

Увійти

ministry

knteu

vobu.com.ua

 

10 жовтня 2017 в м. Івано-Франківськ відбувся форум: "Туристичний бізнес як перспектива успіху Івано-Франківського регіону", учасником якого був викладач Коломийського економіко-правового коледжу КНТЕУ Юр'як Роман Іванович.

Програма форуму була реалізована Європейським банком реконструкції та розвитку в рамках ініціативи EU4Business Європейського союзу. Під час зустрічі обговорювалися питання сучасних трендів у туристичному бізнесі, необхідність консолідації туристичного бізнесу та співпраці з органами влади, аналізувався поточний стан туристичної галузі в регіоні.

Учасникам форуму презентували досвід розвитку бізнесу у сфері туризму директори Львівського Туристичного Альянсу та Асоціації «Туризм Одеси». Представники Європейського Банку реконструкції і розвитку розповіли про можливості для бізнесу, а саме фінансування та розвиток малого і середнього бізнесу.

Підводячи підсумки форуму всі погодилися з тим, що туристичний бізнес є перспективним напрямком розвитку Івано-Франківського регіону.

 

1

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.83 [3 Голос (ів)]