![]() |
В економіко-правовому коледжі 01 липня 2016 року відбувся випускний. Сто сорок вісім випускників, уже дипломованих фахівців, молодших спеціалістів у галузях права, економіки, товарознавства, готельно-ресторанного бізнесу, по групах разом з кураторами піднялися на сцену.
Ми уже 19 раз за час існування коледжу проводимо таке свято для випускників, - наголосив директор коледжу Роман Гарат. - Найперше, хочу подякувати батькам, викладачам, що разом ми змогли створити належні умови для навчання, виховання, здобуття освіти такого рівня, який робить наших випускників конкурентоспроможними і запотребованими на ринку праці.




