В межах декади циклової комісії "Інформатики та КТ" 16.04.15 було проведено конкурс-вікторину "Подорож у комп'ютерний світ ".
Метою проведення заходу було поглибити знання студентів з інформатики , розвити пізнавальний інтерес, потяг до неперервного удосконалення своїх знань , сформувати дружні товариські стосунки та навички роботи в команді.




