ministry

vobu.com.ua

nmc

organic

1

Не залишати своїх у біді. Таким гаслом керуються у Коломийському економіко-правовому коледжі. Там зібрали гроші для колишніх студентів КЕПКу, які зараз воюють у зоні АТО. Загальна сума - 36 тисяч гривень. За ці кошти закупили форму і теплі речі. Це вже друга акція, яку проводять у навчальному закладі. Під час першої збирали кошти на лікування пораненого солдата.

2

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]