Студенти коледжу під керівництвом Лариси Олексіївни Лаптєвої взяли участь у презентації нових книг письменниці, літературознавиці, етнографині, членкині НСПУ, лауреатка літературних премій імені Василя Стефаника, Марка Черемшини, Пауля Целана та Ольги Кобилянської, кандидатки філологічних наук, докторки філософії в галузі філології Іванни СТЕФЮК.
Літературна зустріч минула у теплій атмосфері. Такі зустрічі,роблять нас живими, дарують натхнення та є доброю поживою для душі.





