Дирекція, педагогічний та студентський колектив щиро вітають здобувачку освіти третього курсу спеціальності «Право» Острук Мар’яну та її наставника - викладача юридичних дисциплін Михайла Гарата - із зайнятим третім місцем на першому етапі Всеукраїнської олімпіади з Правознавства.
Пишаємося досягненням нашої студентки та бажаємо щоб даний успіх був частиною становлення професіонала своєї справи!





